Skocz do zawartości
Logantom123

Instalacja najstarszej wersji FB. Nie powiodła sie. Jak to wymusić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem Galaxy s9plus i chciałbym zainstalować jak najstarszą wersję Facebooka. Jednak , gdy pasek jest już przy końcu,w yskakuje komunikat w stylu'instalacja nie powiodla sie'. Czytałem,że jest to wina innego wymaganego procesora niż mam ja(arn64-v8a), czy ktoś ma jakiś pomysł?

Edytowane przez balwanekbuli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty

@Logantom123

A co ma do tego procesor??

Zapomnij!

Jest to już niemożliwe. A dlaczego:

1. Aplikacja jest preinstalowana to raz, a dwa Mark na to nie pozwala. Chociaż udało by Ci się (w co wątpię zrobić downgrade aplikacji) to i tak potem zaktualizuje Ci się do najnowszej zdalnie.

2. Musiałbyś powyłączać sprawdzanie weryfikacji aplikacji pod kątem aktualizacji ze strony Sklepu Play jak i samej aplikacji.  A na koniec wyłączyć sprawdzanie CRC plików aplikacji, bo to uniemożliwia w niektórych przypadkach downgrade takiej aplikacji. I to ostatnie jest największym problemem, bo bez ROOTa nie sądzę byś sobie z tym poradził. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    13 godzin temu, Logantom123 napisał:

jak najstarszą wersję Facebooka

Odinstaluj aktualizację FB, sprawdź jaką masz jej wersję(nry) - starszej nie zainstalujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty

Zgadzam się z przedmówcą. Tylko na preinstalowanej aplikacji można odinstalować aktualizacje fb i wrócić chyba o jedną niżej wersję.

Btw: 

Na tej aplikacji, na tym gniocie, bałbym się o powrót do niższej wersji. Głównym powodem, dla którego powinniśmy aktualizować urządzenia jest bezpieczeństwo naszych danych. Im nowsze i sprawniejsze oprogramowanie, tym mniejsza szansa, że nasz telefon zostanie zainfekowany lub nawet ktoś przejmie nad nim kontrolę. Nie mówiąc już że @autor chce powrócić do jak najstarszej wersji. Bo facebook ma nienajlepszą opinie i tyle danych już wyciekło z niego że mocno nad powrotem do starszej wersji bym się tu zastanowił.

@Logantom123

Dlaczego chcesz wrócić do jak najstarszej wersji? Masz jakieś problemy, coś nie Ci nie działa/nie pasi ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Wincenty nie wycieklo, tylko FB wykradł dane. To jedna z tych zakazanych aplikacji, które należy usuwać z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty

@the_naturat_com

Nie precyzyjnie się wyraziłem. Wyciekały dane z fejsa to na początku (fb + messenger na zmianę) i nie fb wykradł dane tylko wykradziono mu dane. Sam fejs też ma sporo za uszami. Obserwuję niemalże codziennie co się dzieje z tym portalem to jestem na bierząco w tych sprawach. Pomysłowość atakujących ten portal nie zna granic. Nie będę się rozpisywać bo to na inny temat. Poczytajcie proszę portal niebezpiecznik (ostatni najnowszy wpis). Ja się tylko jeszcze zastanawiam dlaczego ten gniot jeszcze istnieje. Dla ogromnej kasy chyba. 

Fejsa mam, używam, ale Messengera już nie (z niego wykradziono/pozyskano najwięcej naszych danych, jest odinstalowany - nie przekonuje mnie ten komunikator). Badziew który zamula telefon 😐 Szkoda że Samsung nie dał nam możliwości odinstalowania samego Facebooka ☹️ 

Edytowane przez Wincenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Wincenty u mnie na żadnym urządzeniu nie ma Messengera. Nikomu z domowników nie wolno go instalować. Nie dam cichego przyzwolenia, na kradzież moich danych osobowych.

Sam nie posiadam konta (właściwie mam fejka do logowania w grach, ale danych tam nie ma, więc się nie liczy). Facebook to największe zło tego wieku. Wyprali mózgi miliardów ludzi..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi