Skocz do zawartości
seba8006

W którym serwisie wymienić ekran w s7 edge.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kilka dni temu niefortunnie spadł mi  mój s 7 edge. jako że jestem bardzo zadowolony z niego to chce w serwisie wymienić  wyświetlacz. W cenie 850 zł raczej nie kupię nic innego lepszego od s7. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z wymianą wyświetlacza , w sensie w którym serwisie samsunga. Nie chce oddawać do budki gsm bo nie chce później mieć  nerwów z ewentualnymi kłopotami po wymianie. Bo wcisną mi jakiś chiński zamiennik i później martw się człowieku i pluj w brodę że chciałeś 250 zł zaoszczędzić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@seba8006 pierwszy lepszy autoryzowany serwis Samsunga. Jak masz gdzieś w okolicy to wybierz się osobiście. Jak mają na miejscu i są chęci, to od ręki wymienią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie mam nic na miejscu. I będę musiał wysyłać. Ale kusi mnie kupno s9+  a 7 zostawić aż stanieją ekrany i wtedy wymienić.

Rozglądam się na allegro ale co 2 oferta wysyłka z czajna.

Edytowane przez seba8006

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp

@seba8006 Raczej już nie będzie tańsza wymiana chyba że super promocję zrobi serwis Samsung a czasem takie bywają bo wiesz ę oprócz szybki wymienią ci baterie i gniazdo ładowania. Natomiast jeśli chodzi o zakup S9+ to nie wiem czy jest sens wydawać kasę najlepiej trochę więcej zebrać i wziąć S10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@peterpp przy odpłatnej wymianie ekranu wymieniają baterię? Słyszałeś czy z własnego doświadczenia piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie telefon do stycznia 2020 ma jeszcze gwarancję , i poproszę ich o wymianę baterii , bo  już czuć jest w niej niedomaganie. Co do  s 10 to nie potrzebny mi taki drogi telefon , nie mam parcia aby poszpanować przed znajomymi. S 7  w zupełności spełnia moje oczekiwania. Nad s 9 się tylko zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp

@the_naturat_com Byłem z kolegą w Łodzi w Manufakturze i kolega miał stłuczony S8 musiał odpłatnie robić zapłacił za cały przód tam  też dotyk coś szwankował  zapłacił za wszystko i poinformowali go że została wymieniona bateria oraz gniazdo ładowania. Jak pewnie wiesz mimo że masz na zwykłej gwarancji to stłuczenie nie podlega naprawie gwarancyjnej :) i nie wiem czy to był po prostu gest lub dobra wola jak zwał tak zwał wymienili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@peterpp miał gwarancję? Bo mi to wygląda na odpłatny fullset i gwarancyjnie bateria i gniazdo..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@the_naturat_com  słuchaj , jak mój jest jeszcze na gwarancji to jest szansa na  wymianę baterii  w ramach gwarancji ? Jak tak to fajna sprawa bo za 870 pln będę miał  praktycznie nowy telefon , a ze te pieniądze nic  ciekawego nie kupi się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@seba8006
    zerknij do wątku o baterii
    coś tam było pisane na temat gwarancyjnej wymiany w serwisie

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi