Skocz do zawartości
Gwozdek

Beta testy Androida 10 i EMUI 10 dla Huawei Mate 20 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Temat przeznaczony do dyskusji o becie Androida 10 dla Huawei Mate 20 Pro.

Obecnie, w tej chwili nie są dostępne testy dla Polski, aczkolwiek można się zapisać posiadając zagraniczną kartę SIM. Na przykład brytyjska umożliwia dołączenie do tamtejszego, projektu, co potwierdza użytkownik:

9 minut temu, damian898 napisał:

Faktycznie po zmianie karty na giff gaff wyskoczyła propozycja dołączenia do bety 10

Screenshot_20191022_120021_com.huawei.betaclub.jpg

Do bety można dołączyć tylko przez aplikację dostępną tutaj: https://www.apkmirror.com/apk/huawei/huawei-beta-club/
    Proszę sprawdzać na ostatniej dostępnej wersji. Oczywiście wymagana jest karta SIM z innego kraju - projekt z UK wymaga naturalnie tamtejszej karty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam sim z Vodafone i mieszkam w UK ale niestety nie załapuję się na beta testy. Więc to nie reguła. 7a0744214793d534701f87600268d9d4.jpg

Wysłane z mojego LYA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem na forum, że wersja softu też ma wpływ na pojawienie się projektu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Oczywiście, że ma. Dziwi mnie tylko, że nowsza wersja nie znajduje bety, a starsza owszem.

dodana zawartość

@robsonbyd77 @djrexy1 Sprawdzajcie na polskich kartach, możliwe, że już i Polska została dołączona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaque

Według polskiej strony huawei community do beta testów w Polsce można się zapisywać od dziś dla modeli:

Mate 20: HMA-L29 9.1.0.338(C431E10R1P16)

Mate 20 Pro: LYA-L29 9.1.0.338(C431E10R1P16)

Mate 20 Lite: SydneyM-L21 9.1.0.245(C431E4R1P1). 

Wszystko fajnie tylko zastanawia mnie region C431. Jest ktoś z forumowiczów kto ma swojego mate'a z takim kodem regionu? Z tego co wiem to w PL przy Mate'ach występował region C432. 

Edytowane przez jaque

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos
    16 minut temu, jaque napisał:

Według polskiej strony huawei community do beta testów w Polsce można się zapisywać od dziś dla modeli:

Mate 20: HMA-L29 9.1.0.338(C431E10R1P16)

Mate 20 Pro: LYA-L29 9.1.0.338(C431E10R1P16)

Mate 20 Lite: SydneyM-L21 9.1.0.245(C431E4R1P1). 

Wszystko fajnie tylko zastanawia mnie region C431. Jest ktoś z forumowiczów kto ma swojego mate'a z takim kodem regionu? Z tego co wiem to w PL przy Mate'ach występował region C432. 

Ta wersja c431 została wprowadzona chyba, jako czysty soft dla fonów z eu, część fonów już z takim kodem chodzi, nie pamiętam tylko który model

Edytowane przez Camulos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na czacie w hicare powiedzieli że wersja c432 to ?brand operatora?, wersje 431 są wolnorynkowe. Na betę dla c432 trzeba czekać, a manualna zmiana c432 na 431 poprzez dload powoduje utratę gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emerowo

nie rozumiem ... mam mate20pro kupione "wolnorynkowo" w sklepie Huawei Poland, włożona SIM T-mobile (bo przecież kazdy jakąś SIM wkłada), mam C432 ...

Co niby trzeba mieć żeby było C431 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

432 i 431 to jest to samo. 431 zostało dodane od emui 9.1 i nie występuje zawsze zamiennie za 432. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj zostałem przyjęty do projektu na testy, oczywiście wersja UK, na które zapisałem się dzięki zmianie na brytyjską kartę SIM GifGaf, ale za aktualizacją OTA do Androida 10 będzie trzeba pewnie poczekać jeszcze kilka dni.

Screenshot_20191026_060711_com.huawei.betaclub.jpg

Edytowane przez mariusz2486
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x