Skocz do zawartości
grygrus

Odtwarzacz muzyczny Sesnsation XL Beats

Rekomendowane odpowiedzi

Do folderu gdzie znajdują się te dźwięki wklej plik o nazwie .nomedia i nie będą uwzględniane.

Wkleiłem do folderu plik o rozszerzeniu nomedia i dale je widzi odtwarzacz. Skoro plik ma mieć nazwę nomedia to jakie ma być rozszerzenie?

A jednak zadziałało. Plik o nazwie Spacja.nomedia odświeżyłem listę i gra :)

Edytowane przez klaczek84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

No właśnie bez sensu że to leci do jednego wora. Nawet nas przykładzie elegancji widać że pomiędzy dwoma wersjami elegancji jest ogromna różnica więc imo bez sensu że odniosłeś moje posty. Nie mówiąc już o tym że 3 kolega który widocznie też mms coś więcej wspólnego z muzyka jak ja i słyszy różnice. Teraz to chyba nie mms co ciągnąć dalej tematu tylko muszę z nim przez pw pisać tak żeby inni nie widzieli, no. Ci którzy mają podobny "problem"

Reasumując: gdzie na temat danego romu mam dyskutować? Jak nie w temacie z nim związanym? Zostaje chyba tylko anglojęzyczne xda...

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

... Pierwszy raz edytowałem posty przez tapatalka z opcja zapisanego postu i niechcący zastąpiłem mój poprzedni i Twój komentarz Smogg.. Sorry

Edytowane przez ryyyAv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ! Przetestowałem kilka romów i póki co utknąłem przy InserCoinie. Najbardziej przypadł mi do gustu a i w benchmarkach zmiażdzył pozostałe. Nurtuje mnie jdnak czy jest możliwość zapodac Beats gdy słucham muzyki z google music.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cibor

Pamiętacie może jak zrobić rescan multimediów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi