Skocz do zawartości
Rataj233

Odblokowanie za pomocą twarzy - Jak ustawić by się nie odblokował przy zamkniętych oczach

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam pytanie, jest może jakaś apka lub modyfikacjia dzięki której przy odblokowaniu za pomocą twarzy telefon nie odblokuje się gdy mamy zamknięte oczy

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rataj233 ustaw na tęczówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wiem o tym, ale w swoim modelu mam problem z skanerem tęczówki i na kilkanaście prób tylko jedna odblokuje telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kundek

Pewnie przez szkło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie używam szkła hartowanego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rataj233 od kiedy masz te problemy próbowałeś wgrać na czysto najnowszy STOCK z repartycjonowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon kupiłem używany, sprzedający uprzedzał że jest problem z tym skanerem, oprócz tego ostatnio pojawił się problem z czytnikiem linii papilarnych, gdy używam telefonu jest wszystko dobrze, ale gdy leży dłużej nieużywany to w ogóle nie reaguje, i dlatego zapytałem o tą modyfikacje odblokowania twarzą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    Godzinę temu, Rataj233 napisał:

Telefon kupiłem używany, sprzedający uprzedzał że jest problem z tym skanerem, oprócz tego ostatnio pojawił się problem z czytnikiem linii papilarnych, gdy używam telefonu jest wszystko dobrze, ale gdy leży dłużej nieużywany to w ogóle nie reaguje, i dlatego zapytałem o tą modyfikacje odblokowania twarzą

To może masz problem z oczami xD Ja nigdy nie miałem problemu z odblokowywaniem tęczówką. Cały czas tego używam i odblokowuje się w milisekundy za każdym razem, trzymając telefon pod różnymi kątami z różnych odległości, w różnych sceneriach (różne oświetlenie itd)

@the_naturat_com wgranie stocka nie zrobi różnicy, względem stocka w moim ROMie nie jest zmienione nic odnośnie skanera itp

I szczerze mówiąc @Rataj233 jest pierwszą osobą jaką kiedykolwiek widziałem na jakimkolwiek ROMie odkąd mam S9 która by na to "narzekała"

Jak dla mnie od pierwszych baz Oreo które były na S9 działa to znakomicie, bez znaczenia jaki ROM/kernel... Na Pie przy którejś bazie z kolei nawet to trochę usprawnili że naprawdę odblokowuje w milisekundy

Edytowane przez rifek4_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rifek4_ chodziło o wgranie STOCK'a na czysto, by wykluczyć błąd software.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    50 minut temu, the_naturat_com napisał:

@rifek4_ chodziło o wgranie STOCK'a na czysto, by wykluczyć błąd software.

No błąd software to to nie jest jak już opisałem u góry, fizycznie nie może być. A wgrywanie stocka na czysto jest praktycznie równoznaczne z full-wipe w TWRP (w 99% ten sam efekt, pozostały 1% nie wpływa na tego typu rzeczy).

P.S.

@Rataj233 doczytałem teraz twój post, no to może faktycznie poprzedni właściciel w jakiś sposób to uszkodził... Nie wiem... np za dużo upadków czy coś w tym stylu. Z czytnikiem linii papilarnych też niema problemu, również używam tego na co dzień, odblokowuje tym częściej niż tęczówką bo jest szybciej i wygodniej, po prostu bierzesz telefon do ręki układając palec tam gdzie trzeba i jest odblokowany 😜 Żeby odblokować tęczówką trzeba przesunąć palcem, wiadomo że jest opcja żeby odblokowywało tęczówką od razu bez przesuwania ale ja nie chce tego włączać.

Edytowane przez rifek4_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi