Skocz do zawartości
ŁukaszR

[Redmi Note 8 pro][Solved] Brak uploadu po WiFi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Mam otóż taki problem. Niedawno stałem się "szczęśliwym" posiadaczem Redmi Note 8 pro. I byłbym bardzo zadowolony gdyby nie jedna rzecz. Otóż nie mam (prawie) uploadu po WiFi. To prawie oznacza, że jakieś szczątkowe dane wychodzą ale to jest na zasadzie kilku kB i później nic.

Od razu kilka spostrzeżeń. Na połączeniach komórkowych upload jest, Na innym telefonie w tej samej sieci upload jest. Router i AP są skonfigurowane poprawnie (co do tego jestem pewien na 99 %).

Poniżej kilka screenów z testu szybkości z Network Analyzer'a (spis wszystkich testów- widać jeden z połączenia komórkowego, zdjęcie starego telefonu z testem i sam test po WiFi).

Aktualizacja: okazało się, że problem leży w braku implementacji protokołu szyfrującego WPA2 CCMP jaki miałem ustawiony na AP. Po zmianie na WPA TKIP wszystko ruszyło. Mam nadzieję, że to naprawią.

Screenshot_2019-10-31-06-53-29-350_net.techet.netanalyzer.an.jpg

IMG-20191030-WA0009.jpeg

Screenshot_2019-10-30-22-44-26-740_net.techet.netanalyzer.an.jpg

Edytowane przez ŁukaszR
    rozwiązanie problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam chyba podobny problem z moim Note 8, podpowiesz mi jak zmienić te ustawienia? Bo jestem zielony w temacie i nie wiem gdzie tego szukać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi