Skocz do zawartości
KuCz3k

Uniwersalny tablet.

Rekomendowane odpowiedzi

KuCz3k

Poszukuję dobrego, tabletu do wszystkiego.Może być zarówno Android jak i iOS .Czekam na wasze najlepsze propozycję.Ceny nie podaję do jakiej chciałbym tego tableta, gdyż wybiorę sobie spośród waszych propozycji najbardziej odpowiadający mi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    mat3j861

@KuCz3k jeżeli chcesz tablet do wszystkiego to z góry proponuje skreślić iPady. Skoro jesteś na tym forum to zgaduję że jesteś użytkownikiem Androida tak jak i ja. Posiadam iPada 6 generacji i do jego działania nie mam żadnych zastrzeżeń, ale np wrzucić na niego bajkę dla dziecka którą pobraliśmy na telefon to już wyższa szkoła. Aplikacje z różnych źródeł również na plus dla Androida. Jeżeli tablet ma być do wszystkiego, to raczej był bym skłonny poszukać czegoś z dual bootem Windows/Android - myślę że w markę chuwi bym celował - wtedy masz pełnoprawny Windows do pracy i Androida do rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piwakk

@KuCz3k Prośba o określenie ceny. Bez jakiegoś przedziału ciężko o konkretne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam iPada 6 generacji. A telefon Samsunga. Znalazłam sposób żeby z telefonu przesłać i moc używać na iPadzie
    Jest to Mój Dysk. Przesyłam tam i mogę z poziomu tableta korzystać z plików co z telefonu wyśle
    Jestem zadowolona z tego tabletu.
    Jeszcze zastanawiam się nad rysikiem i niewiem , który kupić. Bo orginalny ciut za drogi. A inne niewiem jak będą działać z tym tabletem więc narazie się wstrzymałam z zakupem rysika....ale kupię

śmigane na krawędzi S7Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi