Skocz do zawartości
Dr Emmett Brown

Samsung SM-G950F nie instaluje systemu do końca po wgraniu ODIN

Rekomendowane odpowiedzi

Wstaw screen z widocznym błędem. Najnowsza wersja odina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jolusia

Już ok zmieniłam kabel usb .

Witam chcę wgrać TWRP na telefon najnowsze oprogramowanie DBT  pobrane za pomocą Samfirm wgrywane Odinem . Wszystko robię według wskazówek a TWRP nie da się wgrać . Prosze o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gielek

Twrp wgrywasz odinem. W odinie w miejscu AP wskazujesz plik z recoverwy i dajesz start. Oczywiście najpierw w telefonie musisz wejść w tryb download mode.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    W dniu 4.04.2020 o 16:55, jolusia napisał:

Witam chcę wgrać TWRP na telefon najnowsze oprogramowanie DBT  pobrane za pomocą Samfirm wgrywane Odinem . Wszystko robię według wskazówek a TWRP nie da się wgrać . Prosze o pomoc .

Może jednak zastanów sie co chcesz robic z tym telefonem, bo najpierw masz wgrany TWRP i Custom rom zakładasz temat bo masz problem aby wgrać stockowy rom, okazało sie że to wina kabla.

Teraz masz wgrany stockowy rom i chcesz wgrac ponownie TWRP i znowu zakładasz nowy temat bo masz problem z wgraniem custom recovery, więc powiedz mi po co takie kombinacje, do czego to ma prowadzić??

Po co wgrywałaś stockowy soft, jak teraz chcesz wgrac ponownie TWRP.

Może opisz dokładniej jaki jest problem z wgraniem TWRP ( nic nie mówi nam, że nie chce sie wgrać), może znowu wina kabla lub sterowników samsunga w kompie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    folar5

Pytanie mam . Potrzebuje zrobić roota  i wgrać starsze oprogramowanie. Dokładnie z androida 9 na 8 albo 7 . Może być z tym jakiś większy pproblem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

Tak. Aktualizacje wgrywają nowszy bootloader i nie ma szans wgrania niższej wersji. Na bank nie wgrasz 8 ani 7 mając 9. Czasem można wgrać niższy numer tego samego np poprzednie wydanie albo kilka wcześniejszych. A czasami nawet to jest nie osiągalne bo bootloader się wgrał z najnowszą wersją. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Pierwszy raz w życiu mam aż tak poważny problem z telefonem. Mianowicie. Kupiłem nowy telefon, a S8 chciałem wyczyścić. Podłączyłem telefon do komputera, zgrałem wszystkie pliki z pamięci i chciałem wejść w recovery. Niestety, nie udało się i weszło w tryb awaryjny. Na spokojnie zrestartowałem telefon i ponowiłem próbę wejścia w recovery - lecz nie udało się, a telefon stanął na ekranie bootowania "Samsung Galaxy S8". Stoi tak od dłuższego czasu. Spróbowałem zatem wgrać najnowszy soft (pobrany za pomoca samfirm) poprzez Odin, ale flashowanie niby się powiodło i trwało 2 sekundy, po czym zrestartowało telefon i w dalszym ciągu tak jest. Nie mam już pomysłu co dalej robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861

Wow, 2 sekundy zajęło wgranie softu? Coś ty wrzucał na tą eskę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, mat3j861 napisał:

Wow, 2 sekundy zajęło wgranie softu? Coś ty wrzucał na tą eskę?

Stock Rom pobrany przez Samfirm. Ustawiłem normalnie BL, AP, CP i CSC, puściłem "Start" i po dwóch sekundach pokazało, że skończone. Sam byłem zdziwiony. Telefon normalnie działał bez zarzutów do momentu wejścia w ten tryb awaryjny.

Telefon przez noc stał cały czas na logo Samsung Galaxy S8. Wyładował się, podłączyłem go do ładowania i znów pojawiło się tylko logo. Nie ma standardowego widoku ładowania baterii.

Edytowane przez Cierni_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi