Skocz do zawartości
Xawi6

IPhone XR, P30 Pro, S10e, S9+ czy G8 Thinq

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tylko ceny z Playa w gre wchodzą bo biorę telefon poprzez przedłużenie umowy. IP 11 w najbliższe 2 lata powinien chyba najmniej stracić na wartości? I myśle że warto go wziąźć mimo braku OLED-a?

Jako, ze to jest najnowszy model to najwiecej straci na wartości, tak już jest w każdej branży :)
    Sprawdź sobie obecne ceny Xr i masz odpowiedz.
    Co do ekranu. Jeśli chodzi o rozdzielczość to żadnego dyskomfortu nie czułem w stosunku do XS Max. Jedyna różnica, która między innymi zadecydowała o moim wyborze między 2 urządzeniami to czerń. Jestem zwolennikiem ciemnych kolorów i one po prostu na XS Max ze względu na OLED’a lepiej wyglądają na nim :)
    Ekran w 11, to najwyższa półka LCD, a rozdzielczości czepiają się cyferkowcy

Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 godzin temu, Ernest05 napisał:

Jako, ze to jest najnowszy model to najwiecej straci na wartości, tak już jest w każdej branży :)
    Sprawdź sobie obecne ceny Xr i masz odpowiedz.
    Co do ekranu. Jeśli chodzi o rozdzielczość to żadnego dyskomfortu nie czułem w stosunku do XS Max. Jedyna różnica, która między innymi zadecydowała o moim wyborze między 2 urządzeniami to czerń. Jestem zwolennikiem ciemnych kolorów i one po prostu na XS Max ze względu na OLED’a lepiej wyglądają na nim :)
    Ekran w 11, to najwyższa półka LCD, a rozdzielczości czepiają się cyferkowcy

Nie tylko rozdzielczości ale też ramek, na dziś to nawet XS i 11 pro mają grube ramki w porównaniu do takiego Note10 czy OP7 pro a co dopiero XR/11.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ramkach zapomniałem, ale jak korzystasz z tego telefonu na co dzień, a nie na zmień z innym, tez tego nie czuć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi