Skocz do zawartości
Trollowsky

telefon po 10 minutach nie włącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim telefonem LG G4 chodzi mi o to że uruchamia się przez ponad 10minut a wyskakuje komunikat ,,Uruchamienie systemu Android... Optymalizacja aplikacji 1 z 1. Może to zająć dłużej w zależności od aplikacji. Nie wyjmuj baterii przed zakończeniem'' I gdy przy normalnym użytkowaniu gdy bateria ma około 80% telefon bez przyczyny wyłącza się . + gdy skończy się te uruchamianie systemu telefon pokazuje logo marki LG  i dopóki go nie podłącze do ładowania nie włączy się.

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@Trollowsky W G4 Pamiętam problemem były płyty główne. To już jest taki dziadek, że niestety przyczyna może być sprzętowa (nawet jeśli coś tam działa) i naprawa może nie być opłacalna. Sam miałem przypadek kiedy w jakimś starym LG z Androidem 4 miałem padający RAM. Telefon teoretycznie działał, ale bardzo często łapał zwiechy na ponad sekundę, więc poszedł do kibla.

dodana zawartość

Spróbuj wrzucić soft na nowo, poradniki są na forum. Jeśli to nic nie da to raczej serwis albo śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko znaleźć nie mogę za bardzo jak to zrobić. A telefon teraz jest podłączony do ładowania od około 2h i nie reaguje na przycisk uruchomienia telefonu ?

Edytowane przez Trollowsky
    A telefon tak robi od jakiegoś miesiąca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@Trollowsky Na pewno jakąś pomoc znajdziesz w tych tematach

https://forum.android.com.pl/topic/325600-mój-telefon-nie-wstaje-po-wgraniu-rom-umod-ukernela-pisz-tutaj
    https://forum.android.com.pl/topic/280818-telefon-się-nie-włączanie-ładuje-temat-zbiorczy

I jeszcze na anglojęzycznym forum 

https://forum.xda-developers.com/g4

Jeśli bardzo Ci zależy to poświęcisz te kilka godzin na zagłębienie się w temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marexx

Kiedyś miałem to samo ,,Uruchamienie systemu Android... Optymalizacja aplikacji 1 z 1"  i winna była jedna z apikacji zainstalowanych przeze mnie.

Po prostu zaktualizowała się do nowszej wersji i zaczeły się problemy.

Edytowane przez marexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi