Skocz do zawartości
aqq85

Co myślicie o sklepie dragonist?

Rekomendowane odpowiedzi

aqq85

Na Ceneo wśród najtańszych ofert można znaleźć między innymi te ze sklepu dragonist. Podobnie na stronie empiku znalazłem oferty w okolicy 3800 zł za N10+ jednak nie jest to bezpośrednio oferta dobrze znanego nam sklepu, tylko coś w rodzaju reklamy sklepu internetowego działającego na podobnej zasadzie co dragonist. Zasada sprzedaży opisana tam jest następująca:

"Naszym głównym celem jest dostarczenie wysokiej jakości produktów po najniższych cenach. Z tego względu poszukujemy dostawców z całej Europy aby zapewnić jak najatrakcyjniejszą ofertę dla naszych klientów, Wszystkie oferowane produkty są fabrycznie nowe i posiadają zabezpieczenie producenta jak i gwarancję. Wystawiamy faktury dwujęzyczne w języku polskim i angielskim. UWAGA: jesteśmy spółką brytyjską, wystawiamy faktury UE z VAT 0% dla firm,"

Czy zakup w takim miejscu z fakturą którą oni wystawiają będzie honorowany przy udzieleniu gwarancji w polskich sklepach, albo chociaż w brand store? Dzwoniąc na ich infolinię uzyskałem info, że oni wysyłają zaplombowane urządzenia i należy im odesłać kartę gwarancyjną w celu podbicia. Czy jest to warunek konieczny do udzielenia gwarancji? Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Nie spotkałem karty gwarancyjnej w pudełku smartfona od X lat. Niektóre firmy/serwisy reakizują naprawy gwarancyjne dla dowolnej dystrybucji europejskiej(Huawei np.). Samsung, Lg z pewnymi ograniczeniami. Inne honorują tylko polski dowód zakupu.

Nie licz na bezproblemową gwarancję kupując z dziwnego źródła.

Google'owanie nie boli.

https://www.google.com/search?ie=UTF-8&client=ms-android-google&source=android-browser&q=dragonist+gwarancja+opinie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

Już lepiej kupić nowy od prywatnej osoby wzięty na abonament, n10+ można dostać w okolicach 3000pln :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi