Skocz do zawartości
karawela

Lenovo P2 - WifiCalling

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy używa ktoś jeszcze tego pancernego telefonu? :D

Mam pytanie, czy ktoś orientuje się, czy można w jakiś sposób uruchomić wificalling na lenovo p2? Mam wgrany lineage 16.0. Sieć  T-Mobile. Widzę, że telefon nie ma w opcjach możliwości włączenia połączenia przez wifi. Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,
    Czy używa ktoś jeszcze tego pancernego telefonu?
    Mam pytanie, czy ktoś orientuje się, czy można w jakiś sposób uruchomić wificalling na lenovo p2? Mam wgrany lineage 16.0. Sieć  T-Mobile. Widzę, że telefon nie ma w opcjach możliwości włączenia połączenia przez wifi. Ktoś coś?
    Pewnie, że używa i to na android 10. Cały czas nie widzę jakiejś sensownej alternatywy dla tego telefonu. A i sam telefon nie daje mi powodów do zmiany. Co do Wi-Fi calling to telefon raczej tego nie obsługuje. Ja mam uruchomione coś a'la Wi-Fi calling. Mianowicie apka Automate, do której instaluje się różne moduły. Jeden z nich wyłącza wogole radio w telefonie i do dzwonienia wykorzystuje tylko Wi-Fi, do którego jestem w danym momencie podłączony. Całość potrzebuje roota, jeśli dobrze pamiętam.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    12 minut temu, Andrzej Solowiej napisał:

Pewnie, że używa i to na android 10emoji846.png. Cały czas nie widzę jakiejś sensownej alternatywy dla tego telefonu. A i sam telefon nie daje mi powodów do zmiany. Co do Wi-Fi calling to telefon raczej tego nie obsługuje. Ja mam uruchomione coś a'la Wi-Fi calling. Mianowicie apka Automate, do której instaluje się różne moduły. Jeden z nich wyłącza wogole radio w telefonie i do dzwonienia wykorzystuje tylko Wi-Fi, do którego jestem w danym momencie podłączony. Całość potrzebuje roota, jeśli dobrze pamiętam.

Widzę, że to program nie dla laików jak ja. Jeśli to nie bardzo skomplikowane, to byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc dotyczącą włączenia tego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Widzę, że to program nie dla laików jak ja. Jeśli to nie bardzo skomplikowane, to byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc dotyczącą włączenia tego
    Pierwsza sprawa,czy masz roota w telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, Andrzej Solowiej napisał:

Pierwsza sprawa,czy masz roota w telefonie?

Tak, mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak, mam
    To zainstaluj ze sklepu play program Automate , nadaj wszelkie uprawnienia i z opcji more flows wyszukaj project Fi. To moduł do Wi-Fi calling.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W najniższej wersji romu aicp na Q, jest wbudowana opcja dzwonienia przez wifi. Działa bardzo dobrze, przestesowalem. Sam Rom też jest dopracowany i śmiało można go używać jako daily.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi