Skocz do zawartości
Arkadiush

Wrażenia/Opinie po przesiadce z Note 10 na inny model telefonu - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Arkadiush

Jeśli w ostatnim czasie zmieniłaś/zmieniłeś Nota 10 na inny model telefonu chcesz podzielić się wrażeniami to jest wątek w którym możesz to zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No patrz, i teraz cisza...@KaleidGalaxy miałem XS max niedawno i ubijał dosyć mocno apki, czy też przeładowywał strony w Safari, wiadomości. Poprawili to niedawnymi aktualizacjami. Przed Note miałem 8 miesięcy XS max, zmieniłem na Note, potem znowu XS max, ale po tygodniu utwierdziłem się w fakcie że iOS fajny, ale dla mnie za nudny. Poza tym w pracy Windows, wszyscy w rodzinie mają androidy, no i dużo wygodniejszy dla mnie jest Notek. Na razie chyba nie będę wracał do iPhone (mimo wypasionej baterii i dobrych zdjęć).

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zuli007

Ja przesiadłem się z P30 Pro (8/256).Muszę trochę poużywać Note, ale z pierwszych wrażeń to skanery odcisków palców grają w innej lidze jeśli chodzi o szybkość i precyzję działania - w Huawei działa dużo sprawniej. Ekran na plus w Samsungu. Ogólnie obydwa działają szybko i sprawnie - w normalnym użytkowaniu nie ma większych różnic. Dźwięk z głośników na plus dla Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    Ja przesiadłem się z P30 Pro (8/256).Muszę trochę poużywać Note, ale z pierwszych wrażeń to skanery odcisków palców grają w innej lidze jeśli chodzi o szybkość i precyzję działania - w Huawei działa dużo sprawniej. Ekran na plus w Samsungu. Ogólnie obydwa działają szybko i sprawnie - w normalnym użytkowaniu nie ma większych różnic. Dźwięk z głośników na plus dla Samsunga.
    A bateria i zasięg gsm ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarówno bateria jak i zasięg jest gorsza od iPhone XS max, P30 pro, OP7 pro/7T pro. Miałem ostatnio wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

To czemu wróciłeś do Notesa? Zakładam że ma to "coś"

Wysłane z Note 10 Plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo poza baterią i zasięgiem, który notabene mam gdzieś, większość czasu jestem pod WiFi, cała reszta jest zwyczajnie lepsza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przesiadłem się z Xperii 1. 

Najbardziej z czego jestem zawiedziony to bateria i zasięg. Kilka rzeczy jest na plus ale myślałem, że będzie o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zuli007
    6 godzin temu, Tofik1993 napisał:

A bateria i zasięg gsm ?

W skrócie - P30Pro ładowałem co 2 dni,  Note10 dziennie. W zasięgu póki co nie widzę różnic - z tym, że poruszam się głównie po aglomeracji Śląskiej gdzie zasięg zazwyczaj jest bardzo dobry. W przeciągu kilku miesięcy sprawdzę jeszcze góry i mniejsze miejscowości, to da jakiś obraz. 

Samsungi zazwyczaj mają gorszy zasięg niż Huawei - co pośrednio obrazuje SAR - w P30Pro mamy 0,33W na głowę a  Note10Plus 0,187W

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush

Ja posiadam Nota 9 oraz P30 PRO. Z obu jestem zadowolony bardzo dobrze. Bateria fakt na korzyść P30 PRO bo ładuje średnio co 2 dni a Nota codziennie. Zasięg w UK akurat jest taki sam na obu urządzeniach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi