Skocz do zawartości
paula3004

Komunikat o błędzie karty SD - znikające wszystkie zdjęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam Huawei Mate 20 lite i ciągle wyskakuje mi komunikat o błędzie karty SD, znikają wszystkie zdjęcia, problem znika dopiero po restarcie telefonu a później znowu po jakimś czasie to samo. Zmieniałam już kartę jednak jest to samo. Czy miał ktoś może ten sam problem w tym modelu? Co może być przyczyną? Czy to może być wada telefonu? Proszę o pomoc

Edytowane przez ipsec
    Doprecyzowanie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dokładnie to samo.Czytalem jakieś zagraniczne fora i tam też to samo.Widocznie jest to jakaś wada fabryczna tych telefonów.Nie kupię już żadnego smartphona, który ma w nazwie "lite"

Witam, mam Huawei Mate 20 lite i ciągle wyskakuje mi komunikat o błędzie karty SD, znikają wszystkie zdjęcia, problem znika dopiero po restarcie telefonu a później znowu po jakimś czasie to samo. Zmieniałam już kartę jednak jest to samo. Czy miał ktoś może ten sam problem w tym modelu? Co może być przyczyną? Czy to może być wada telefonu? Proszę o pomoc

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Tutajhttps://r.tapatalk.com/shareLink?url=https://forum.android.com.pl/topic/364997-telefon-wy%C5%9Bwietla-komunikaty-o-problemie-i-od%C5%82%C4%85czeniu-karty-sd/&share_tid=364997&share_fid=2388&share_type=t też była poruszana ta sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@paula3004  Ehh czyli to jednak wina telefonu... a próbowałeś reklamować telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie próbowałem, ponieważ ludzie na zagranicznych forach robili to i nic to nie dało.Ponoć serwis pisze, że jest to wina oprogramowania i przy następnych aktualizacjach,problem bedzie rozwiazany...ale niestety aktualizacje nie rozwiazuja tego problemu.

@paula3004  Ehh czyli to jednak wina telefonu... a próbowałeś reklamować telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@paula3004 Rozumiem, czyli w sumie nic nie da się z tym problemem zrobić... Widać faktycznie nie ma sensu kupować telefonów z dopiskiem "lite" bo to jakaś porażka żeby nie móc w telefonie normalnie korzystać z karty SD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po kupnie tel było dobrze jakies 7 miesięcy i później się zaczęło.Rowniez wymienilem kartę i po 3 dniach to samo.Brak słów...

@paula3004 Rozumiem, czyli w sumie nic nie da się z tym problemem zrobić... Widać faktycznie nie ma sensu kupować telefonów z dopiskiem "lite" bo to jakaś porażka żeby nie móc w telefonie normalnie korzystać z karty SD

dodana zawartość

Na tej stronce można poczytać o innych problemach, występujących w tym smartphonie https://mobileinternist.com/huawei-mate-20-lite-issues

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też właśnie się dziwie dlaczego tak jest, ten sam model mam i pisze czasami sformatuj kartę a najpierw zrób kopię zapasową wszystkich danych, nawet też zmiana lokalizacji żeby aplikacje były zapisywane na zewnętrzną kartę to to samo jest i pisze, że telefon coś tam uruchomi się ponownie a mam kartę sd samsung evo 128gb. Może jest wina właśnie tej karty i akurat nie rozpoznaje ten smartfon karty a jak bym inną włożył kartę np sandiska to tego probemu by nie było może? No nie wiem albo ten czytnik karty co się tam wkłada tą kartę to jest wadliwy i pewnie trzeba całą płytę główną wymienic albo huaweie z tej serii lite tak mają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 godzin temu, bryka11a napisał:

Też właśnie się dziwie dlaczego tak jest, ten sam model mam i pisze czasami sformatuj kartę a najpierw zrób kopię zapasową wszystkich danych, nawet też zmiana lokalizacji żeby aplikacje były zapisywane na zewnętrzną kartę to to samo jest i pisze, że telefon coś tam uruchomi się ponownie a mam kartę sd samsung evo 128gb. Może jest wina właśnie tej karty i akurat nie rozpoznaje ten smartfon karty a jak bym inną włożył kartę np sandiska to tego probemu by nie było może? No nie wiem albo ten czytnik karty co się tam wkłada tą kartę to jest wadliwy i pewnie trzeba całą płytę główną wymienic albo huaweie z tej serii lite tak mają.

Ja mam teraz kartę sandiska, w innych telefonach działa i jest wszystko okej a u mnie cały czas wyskakuje błąd karty i znikają wszystkie zdjęcia z karty. Skoro tyle osób ma ten sam problem to chyba musi to być jakaś wada fabryczna tego telefonu. Jak zmienię lokalizacje na zapisywanie na kartę to mam to samo, wyskakuje mi jakiś komunikat o błędzie i telefon się uruchamia ponownie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Od dawna ten problem istnieje? Na każdym sofcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem jest już z pół roku. Tak na każdym sofcie. 

20191214_135915.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi