Skocz do zawartości
paula3004

Komunikat o błędzie karty SD - znikające wszystkie zdjęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Zasięgnąłem trochę informacji. Problem jest znany w serwisach i rozwiązaniem na to jest wymiana płyty głównej. Jak nie pomaga od razu, to odsyłać do skutku lub żądać nowego urządzenia, wolnego od wad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za informację. Telefon oddałam na gwarancji, zobaczymy czy cokolwiek zrobią w serwisie...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

paula3004 daj znać jak odbierzesz telefon z serwisu, jak się będzie sprawował po naprawie

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon odebrałam z serwisu, zrobili czyszczenie pamięci, wgranie oprogramowania i oczywiście nic to nie pomogło. Błąd ponownie wystąpił następnego dnia... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak też sa bezradni... Pisałem do Huawei w tej sprawie i zero odzewu. P O R A Ż K A

Telefon odebrałam z serwisu, zrobili czyszczenie pamięci, wgranie oprogramowania i oczywiście nic to nie pomogło. Błąd ponownie wystąpił następnego dnia... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również pisałam kilka dni temu do Huawei i to samo, nie odpisują... szkoda gadać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam znowu problem z tą kartą pamięci samsung evo 128gb w Huawei mate 20 lite, pisze, że nieoczekiwanie wyjęto nośnik, odinstaluj czy sformatuj kartę to jest taki wykrzyknik z czerwonym trójkątem no i nie wiem co tu zrobić. Może a gdybym wymienił kartę pamięci tą co mam na taką samą pojemność tyle że z sandiska to nie będę miał tego błedu a jak będę znowu miał po tej wymianie to czy raczej nie trzeba wymienić płyty głównej i jak by w razie czego wymienili mi płytę główną to bym musiał znowu wgrywać od nowa androida 9.1.266 bo taki obecnie mam. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nic nie da.. Przeczytaj posty wyżej

Witam. Mam znowu problem z tą kartą pamięci samsung evo 128gb w Huawei mate 20 lite, pisze, że nieoczekiwanie wyjęto nośnik, odinstaluj czy sformatuj kartę to jest taki wykrzyknik z czerwonym trójkątem no i nie wiem co tu zrobić. Może a gdybym wymienił kartę pamięci tą co mam na taką samą pojemność tyle że z sandiska to nie będę miał tego błedu a jak będę znowu miał po tej wymianie to czy raczej nie trzeba wymienić płyty głównej i jak by w razie czego wymienili mi płytę główną to bym musiał znowu wgrywać od nowa androida 9.1.266 bo taki obecnie mam. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak z tych postów dowiedziałóem się z tego co piszą to trzeba wymienić plytę główną ale to nie jest takie proste bo koszt wymiany na pewno będzie droższy. Zakładam że około 300 zł no ale jak mi wymienia to będę musiał od nowa wgrać androida 9.1. No nie wiem albo wymienić telefon na taki sam tyle tylko że sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    15 godzin temu, bryka11a napisał:

Jednak z tych postów dowiedziałóem się z tego co piszą to trzeba wymienić plytę główną ale to nie jest takie proste bo koszt wymiany na pewno będzie droższy. Zakładam że około 300 zł no ale jak mi wymienia to będę musiał od nowa wgrać androida 9.1. No nie wiem albo wymienić telefon na taki sam tyle tylko że sprawny.

Naprawa gwarancyjna jest bezpłatna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi