Skocz do zawartości
paula3004

Komunikat o błędzie karty SD - znikające wszystkie zdjęcia

Rekomendowane odpowiedzi

gregus

miałem sandiska w wersji ultra. problem pojawił sie po roku. tyle, że na kompie win10 też sygnalizuje, że karta nie pracuje poprawnie

aktualnie, od 2 miesięcy mam samsunga evo i jak na razie jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej mam dalej problem z tą kartą pamięci Samsung evo 128gb i teraz pisze, że karta ta jest nie obsługiwana po prostu nie widzi mi tej karty, tylko pisze napis wykasuj i sformatuj kartę i staje przy 20% i tyle, nic się nie dzieje. Obawiam się, że karta jest już uszkodzona a wymieniłem na inną kartę i teraz przyłożyłem z innego telefonu kartę 32 gb sandisk i działa. czyli karta do kosza i wszystkie zdjęcia poszły się paść i nawet jak wkładam kartę do laptopa to jej nie widzi a nie wiem jak odzyskać dane z tej karty skoro jej nie widzi, nie wiem jaki jest najlepszy program do odzyskiwania danych z karty sd. Pomocy. To ważne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Nie wiem co z tym fantem, u mnie po którejś tam aktualizacji - poprawce w wersji 9....coś tam skończyły się problemy z odczytem i błędami karty SD.

Teraz przyszła 2 dni temu aktualizacja do wersji 10... i co ? po 2h wywaliło błędy karty SD ? - po restarcie widoczna i działa normalnie

(chociaż kilka ostatnich zdjęć poszło w las), a już był spokój kilka miesięcy.

Edytowane przez Gwozdek
    Nie używamy wulgaryzmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi