Skocz do zawartości
qwsazx

Tablet ok. 10 cali, do publikowania z Wordpressa do około 350 zł

Rekomendowane odpowiedzi

qwsazx

Witajcie.

Sprawa jest taka, że szukam tabletu o rozmiarze około 10 cali (czyli może być 9,7, może być 11, ale 7 już nie), którego podstawowym zastosowaniem będzie publikowanie postów w Wordpressie. Nie kodowanie dla WP, ani oglądanie stronek postawionych na WP, tylko tworzenie postów z tego wordpressowego interfejsu. Tak uniknięcia ewentualnych niejasności piszę :)

Musi mieć GPSa i WiFi. Modem 3G/4G może być, ale nie jest konieczny. Wersja Androida, późniejszy support i wydajność w innych zastosowaniach raczej bez znaczenia. Wygląd, jakość obudowy itp. także nieistotne. Musi się po prostu dać w miarę wygodnie obrabiać tego Wordpressa i tyle, zazwyczaj po podpięciu pełnowymiarowej klawiatury na USB. Oczywiście im taniej, tym lepiej.

Znalazłem takie coś jak Overmax Qualcore 1027. Teoretycznie wygląda nienajgorzej. 10,1 cala, 2 GB RAM, procesor Mediatek MT8321, rozdzielczość 1280x800. Kosztuje jakieś tam 350 złotych.

Pytanie zatem mam takie - nada się do w/w zastosowań? Jeśli nie, to na jakie parametry zwracać uwagę? Albo może podsuniecie jakiś inny model godny uwagi? Z góry dziękuję za pomoc :)

P.S. To post grzecznościowy na prośbę znajomego. Nie mam żadnego doświadczenia w tabletach, bo ich zwyczajnie do niczego nie używam. Wordpressa tym bardziej :)

Edytowane przez Piwakk
    Poprawienie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861
    5 godzin temu, qwsazx napisał:

Musi mieć GPSa i WiFi.

Chyba nie znajdziesz żadnego tabletu który tego nie ma. 

10,1 cala, 2 GB RAM, procesor Mediatek MT8321, rozdzielczość 1280x800. Kosztuje jakieś tam 350 złotych.

Daruj sobie takie zakupy, to się nawet na zabawkę dla dziecka nie nadaje. Szukasz tabletu na którym będziesz pracował to musisz się z jakimś tam wydatkiem liczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    5 minut temu, mat3j861 napisał:

nie znajdziesz żadnego tabletu który tego nie ma. 

Są bez GPS'a. Nawet posiadam.

pełnowymiarowej klawiatury na USB

To wymaga doinstalowania aplikacji, np. External keyboard helper(polskie znaki z alt).

Jakiś Huei T5 czy M5 Lite będzie wystarczający. Poniżej 3 GB RAM nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861

@dzidexx wiem że sa, ale większość go posiada, dlatego napisałem: "chyba nie znajdziesz...". Masz na szybko kilka modeli 10 calowych tabletow które są ogólnodostępne i nie posiadają GPS-u?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi