Skocz do zawartości
vps

Samsung Galaxy Note 10+ słuchawki bezprzewodowe

Rekomendowane odpowiedzi

vps

Jak składałem zamówienie miały być pod 7Tpro ostatecznie są pod Note 10+  słuchawki bezprzewodowe Oneplus bullets wireless 2 wczoraj przyszły z Ali. Przesyłka AliExpress Standard Shipping zakup (czarny piątek) 29 listopad / dostawa 12 grudnia.

Koszt 64,80 $ / 248,48 złoty. Grają jak to powiedział mój syn zarąbiście. Rzeczywiście grają bardzo czysto. Szkoda, że Note 10+ nie wspiera aptx hd.

Link do znalezionej recenzji - https://pl.ditching.eu/recenzja-oneplus-bullets-wireless-2/

Spoiler

489673283_OPBW_204.PNG.80b088bfcd9cfea1d6d997664446ae23.PNG769409730_OPBW_202.PNG.b9f19d2022157c8256f1cf48ec66f2bb.PNG1131282297_OPBW_203.PNG.d261606c67e6b98dd68a6edd25105324.PNG263928488_OPBW_201.PNG.d354daf1ca6cf9799d166c7556fa92cb.PNG

Mam słuchawki QCY ale nie mają startu do bullets wireless 2.  Według kolegi który ma Galaxy Buds stwierdził że WB2 grają czyściej są dobrze zrównoważone z fajnym basem

Edytowane przez vps
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxoff

Ja używam Sony WF1000X jednak mam mieszane uczucia do nich. 

Niby słuchawki w 2017r. zdobyły 5* w najbardziej renomowanym w branży Audio "WHAT HI-FI" i co do dźwięku nie mam im nic do zarzucenia, to jednak mają jeden zasadniczy minus. A minus stąd jak na równik. Mianowicie Sony dziwnie podchodzi do sprawy, otóż lewa słuchawka paruje się z telefonem i to ona odbiera cały sygnał. Natomiast prawa słuchawka nie łączy się już bezpośrednio z telefonem tylko z lewą sluchawką którą przesyła do niej dźwięk prawego kanału. I tu jest problem bo w tak małej słuchawce nie da się zastosować jednocześnie dobrego modułu Bluetooth który jednocześnie bedzie dobrze odbierał sygnał i silny sygnał wysyłał do drugiej słuchawki. Objawia się to tym że czasem w prawej słuchawce występuje krótka bo mniej niż sekundowa lub 1 sekundowa przerwa w dźwięku. Jest to czasem irytujące jak słuchasz muzy na max. głośności i nagle głucha cisza w prawej słuchawce. Czasem występuje to rzadko i sporadycznie, a czasem częściej i nie ma na to żadnego wpływu. Słuchawki na tą chwilę jeśli się nie myle na Ceneo stoją za 699zl to dużo i przy tej niedogodności myślę ze bardzo dużo. Kupiłem je jednak kilka miesięcy temu za 300zl jako fabrycznie nowe w zafoliowanym pudełko jedynie bez gwarancji. Kupując je wiedziałem o tej przypadłości i kupiłem tylko ze względu na cenę bo 699zl to bym za nie nie dał. A w cenie 300zl myślę że do przełknięcia jednak są czasem irytujące. 

Napisałem to ku przestrodze tym którzy chcieli by je kupić by wiedzieli co i jak... Jednak jak pisałem wyżej wszystko zależy od ceny, jak dostaniecie je tanio to myślę ze zakup wart przemyślenia...

Edytowane przez maxoff
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Ale na podobnej zasadzie działa większość słuchawek premium na rynku tzn. działają z trybie master oraz slave. Dopiero niedawno zaczęły pojawiać się modele gdzie obie słuchawki można podłącza i i korzystać dowolnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

kupiłem i przyszły z Holandii dość szybko... Polecam rewelacja. Szkoda ze technologia przestrzenną CREATIVE OUTLIER GOLD można załączyć tylko na niestrumieniowanej muzyce. Ale i tak rewelka.

Pisze o tym, bo jest promocja w sklepie creative o jakieś 70zł.

Edytowane przez nuanda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    kupiłem i przyszły z Holandii dość szybko... Polecam rewelacja. Szkoda ze technologia przestrzenną CREATIVE OUTLIER GOLD można załączyć tylko na niestrumieniowanej muzyce. Ale i tak rewelka.

Pisze o tym, bo jest promocja w sklepie creative o jakieś 70zł.

W mediaexpert co jakiś czas air sport sa po 300pln również dobra cena,relacje zadam jak aniolek oficjalnie mi je wręczy goldy maja przeciętny kolor bynajmniej na foto/video

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już prawie miałem kupować Budsy, ale Samsung ma u mnie minusa za słabe wsparcie Galaxy Watch i fakapy związane z funkcjami sportowymi tego zegarka. Testowałem Jabra 65t, jednak odwyklem od uczucia zatkania kanału silikonowym korkiem. Jabry oddałem. W promce wziąłem Airpodsy i naprawdę sobie chwalę. Głównie za wygodę użytkowania. Wiadomo nie grają wybitnie, ale gdy mam chęć na dobry dźwięk zakładam duże Sony 1000xm3. Podsy są przede wszystkim wygodne, niewielkie i niezawodne. Łącze je wymiennie z Notesem lub służbowym iPhonem.

Wysłane z Note 10+ Aura Glow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

@Tofik1993

gold mają bardzo przeciętny kolor, a ogólnie to wygląda jakby miał człowiek kolczyki w uszach. Creative jest duży, ale to dobrze, bo nie wygląd gra. Bynajmniej u mnie leżą bardzo dobrze w uszach. mnie bardziej ciekawiło Super X-Fi

@KaleidGalaxy

No Airpodsy ... hmmm to ja mam na odwrót... bolą mnie uszy od plastiku (nie słuch bo nie wiem jak grają). Ale miałem jakieś sony tego typu i lipa była... wolę jakieś zakończenie z gumką silikonową 

co do Budsów słyszałem jakaś recenzje, że mają zbyt płaski bas, dlatego pytałem na forum o to jak grają... miałem Samsung Level active i kiepsko to brzmiało... tak jak i AKG które są mocno przeciętne... 

dodana zawartość

BTW 

Nie macie wrażenia że na android 10 ogólnie lepiej gra muza... Ja przeszedłem bez wipe i jest bardzo dobrze ... no i nowe słuchawki  ... Ale zauważyłem problem z redmi ... bez problemu łączyły się w dual (jako osobne nie zależne słuchawki) teraz trzeba to wybrać w mulimediach .

To już dodam, że nie udało  mi się sparować creative jako dual. Co do tych dwóch technologii które oferuje Bluetooth 5.0 to redmi w dual mogą mieć opóźnienie na odsłuchu pomiędzy jedną słuchawką, a drugą, co naprawia na chwilę zapuzowanie utworu. Creative pomimo parowania jako komplet tego opóżnienia nie ma, a mogą  używać słuchawek kilka godzin dziennie więc raczej jest to pewne.

Edytowane przez nuanda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to jest, jednemu airpodsy siedzą w uszach idealnie, inni odczuwają dyskomfort albo im je wypadają. Dlatego warto potestować. Jabry 65t wydawały się na papierze idealne. Pełne bajerów. Ładnie grają. Nieduże. Promocyjna cena. Ale kilka dni testów i jednak nie dla mnie. Czułem się jak z zatkanymi uszami pod wodą.
    Co do dźwięku na nowym sofcie, to nie testowałem jeszcze na kablu żadnych słuchawek.

Wysłane z Note 10+ Aura Glow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxoff
    W dniu 19.12.2019 o 11:51, spec-naz1 napisał:

Ale na podobnej zasadzie działa większość słuchawek premium na rynku tzn. działają z trybie master oraz slave. Dopiero niedawno zaczęły pojawiać się modele gdzie obie słuchawki można podłącza i i korzystać dowolnie.

No i właśnie takie rozwiązanie jak podłącza się obje słuchawki do telefonu jest dużo lepsze. 

A co do dousznych / wewnątrz kanałowych słuchawek to faktycznie trzeba testować bo nie każdemu będzie to odpowiadać. Jedni czują dyskomfort, a później ból, a inni się przyzwyczają po czasie. U mnie było podobnie jednak po kilku dniach nie czuję żadnego bólu czy dyskomfortu. Wielu producentów do kompletu słuchawek dodaje wymienne gumki o różnych rozmiarach, warto wtedy przetestować mniejszy lub większy rozmiar. Jednak po wielu testach uważam że czym lepiej dopasowane do ucha tym lepszy dźwięk. Może mieć to wtedy swoje minusy bo mogą boleć uszy, a przy mniejszym rozmiarze nie ale znów gorszy trochę dźwięk. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

@maxoff

A o jakim modelu słuchawek piszesz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi