Skocz do zawartości
vps

Samsung Galaxy Note 10+ słuchawki bezprzewodowe

Rekomendowane odpowiedzi

maxoff
    37 minut temu, nuanda napisał:

@maxoff

A o jakim modelu słuchawek piszesz ?

O tych samych co kilka postów wyżej w mojej wypowiedzi czyli SONY WF-1000X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

Ja zakupiłem Creative outiler air i jak dla mnie sa bardzo wygodne, na siłowni czy podczas codziennego użytku nie wypadają, graja bardzo czysto, maja dobrej dobrej jakości bass lecz jest go odrobinę zbyt malo. Na stockowych ustawieniach nie da sie słuchać muzyki a po ustawieniu korektora pod moj gust sluchawki staja sie zbyt ciche i brakuje im basu. Posiadam również samsung u flex srednie tony i wysokie na pewno na minus względem creative lecz znow basu jest pod dostatkiem. I dzieki scalable ustawiam korektor na rock i jest w sam raz. Na minus również stockowe gumki w creative sa nietypowe i nie każdemu spasuja, maja bardzo mala średnicę i nie wiem czy jest mozliwosc zakupienia do nich odpowiednich gumek/pianek nawet gdy sie uda to znow nie zamieszcza sie do etui ładujacego. Czy polecam creative? Dla miłośników mocnego basu nie, jezeli chodzi o czystosc i jakość muzyki i ogolne doznania muzyczne jest super jak na słuchawki za 300-400pln.

Tapnięte z note 10+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda
    Ja zakupiłem Creative outiler air i jak dla mnie sa bardzo wygodne, na siłowni czy podczas codziennego użytku nie wypadają, graja bardzo czysto, maja dobrej dobrej jakości bass lecz jest go odrobinę zbyt malo. Na stockowych ustawieniach nie da sie słuchać muzyki a po ustawieniu korektora pod moj gust sluchawki staja sie zbyt ciche i brakuje im basu. Posiadam również samsung u flex srednie tony i wysokie na pewno na minus względem creative lecz znow basu jest pod dostatkiem. I dzieki scalable ustawiam korektor na rock i jest w sam raz. Na minus również stockowe gumki w creative sa nietypowe i nie każdemu spasuja, maja bardzo mala średnicę i nie wiem czy jest mozliwosc zakupienia do nich odpowiednich gumek/pianek nawet gdy sie uda to znow nie zamieszcza sie do etui ładujacego. Czy polecam creative? Dla miłośników mocnego basu nie.

Tapnięte z note 10+

Nie chce mi sie wierzyć, żeby była taka różnica . U mnie creative gold grają rewelacyjnie bas mega. Ustawileś Adapt sound?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Odbiór dźwięku jest bardzo subiektywny, dla jednej osoby basu będzie za mało, dla innej wystarczająco, a i ustawienia aplikacji, korektora, źródło pliku i w końcu jego jakość, mają też duże znaczenie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

inna też sprawa, że nie zawsze załączy się Dolby Atmos, które mega dodaje jakości dźwięku... niekiedy trzeba przełączyć suwakiem (włączyć i wyłączyć), żeby zareagowało i to pomimo tego ze jest załączony... to słychać jak sie ponownie załączy. Takie mam spostrzeżenie odnośnie Atmos.

Co do różnych kwestii odsłuchu, zgadzam sie z Tobą. Ale też jestem fanem basów... dlatego tak napisałem

BTW

Dźwięk ze Spotify lub z Tidal (mam obie apki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxoff

Ja także jestem zwolennikiem dobrego basu, jednak wszystkie tak małe słuchawki nie są w stanie wytworzyć go w mega dużej ilości z tak małych przewodników. Niestety fizyki nie da się oszukać. Nie mniej jednak te Sony WF-1000X grają naprawdę przyzwoicie jeśli chodzi o jakość dźwięku. Zresztą nie na próżno dostały 5☆ w What Hi-fi. 

Dolny Atmos mam załączony i działa mi za każdym razem. 

Co do basu proponuje Wam sprawdzić apkę POWERAMP do odtwarzania muzy. Ma ona świetny EQ w którym po pobiciu basu dźwięk nie robi się aż tak cichy jak w innych tego typu aplikacjach. Ten POWERAMP jest płatny, bodajże 16 czy 18zł, ma on jednak wersję TRIAL więc każdy może sobie sprawdzić czy odpowiada mu dźwięk. Mi się spodobał i tylko jego teraz używam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

Paweramp kupiłem parę lat temu ...i nadal nie wiem jak to połączyć do choćby spotify ... chyba się nie da. 

hmmm a gdzie można kupić utwory czy albumy w wersji flac

dodana zawartość

i jakiej jakości jest muza na aplikacji YT music ... w ustawieniach  najwyższa ... Ale jaka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety, nie da sie, a przynajmniej nie rzucilo mi sie nigdy w oczy
    kiedys nawet przegladalem forum PowerAmpa w tej kwestii 
    Rowniez nad tym ubolewam, nad brakiem integracji w/w aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    Nie chce mi sie wierzyć, żeby była taka różnica . U mnie creative gold grają rewelacyjnie bas mega. Ustawileś Adapt sound?

Nie używam adapt sound, każdy inaczej odbiera dziwiek ja to przyrownalem do u flex, ktory ma gorszej jakości bas ale ma potezne uderzenie jak na sluchawki dokanalowe, dźwięk duzo lepiej słychać na zwyklych gumkach lecz po wyjęciu słuchawek nieorginalne gumki zostają w uszach. Sprobuje zamówić gumki z mniejsza srednica. O ile w popowych/radiowych piosenkach creative daje rade tak przy dupstepie leżą na calej lini bass nie istnieje default_smile.png

Tapnięte z note 10+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777
    13 godzin temu, nuanda napisał:

inna też sprawa, że nie zawsze załączy się Dolby Atmos, które mega dodaje jakości dźwięku

Być może to kwestia sprzętu, ale na moich słuchawkach Atmos nie brzmi rewelacyjnie. Dźwięk przestaje być naturalny, a zaczyna zalatywać elektroniką i sztucznością. Owszem dodaje przestrzeni co może się podobać, ale coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi