Skocz do zawartości
vps

Samsung Galaxy Note 10+ słuchawki bezprzewodowe

Rekomendowane odpowiedzi

nuanda

@spec-naz1

Pisząc, że buds nie mają basu ... utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że szkoda kasy.

Mam jak @Tofik1993 creative outlier... tylko że gold .. mega głośno, I extra bas ... czysto... I bateria miażdży konkurencję, źródło dźwięku  Spotify, no wiadomo ... Może być lepiej ...  Ale spotify ustawione na maxa. 

Edytowane przez nuanda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używałem z Notesem przez 3 miesiące Bose 700. Kupiłem na niemieckim Amazonie, taniej niż w kraju i bezproblemowy darmowy zwrot nawet po terminie. Na pewno plusem tych słuchawek jest świetne ANC nieodbiegające jakością od Sony 1000xm3 i zrównoważony dźwięk bez przesadnego basu. Jakość wykonania na średnim poziomie, plastik, plastik, metalowy pałąk pokryty gumą i plastikiem. W sumie jakby nie ich konstrukcyjna wada, to prawie idealne na moje ucho, może mniej na oko, chociaż niektórym mogą się podobać. I właśnie...konstrukcyjna wada - muszle są regulowane w nowatorski sposób i nie ma siły, żeby np. podczas spaceru pałąk o nie nie uderzał. Za każdym razem słyszałem stukanie, czasem ciszej, czasem bardzo wyraźnie. Trzeba się nakombinować z ich ułożeniem na głowie, żeby nie nabawić się nerwicy podczas spokojnego słuchania, np. jazzu, czy klasyki. Na szczęście wygenerowałem już ich zwrot (po raz drugi, za pierwszym razem myślałem, że to wada mojego egzemplarza, ale po wymianie okazało się, że nie tylko), teraz myślę nad innym modelem, chyba skuszę się na Sony. Zobaczymy jak Notes radzi sobie z LDAC. Ma ktoś doświadczenie w tej materii? :-)

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    quba102
    W dniu 8.03.2020 o 19:54, spec-naz1 napisał:

@pawe188  Najlepiej grającymi będą na pewno Sennheisery Momentum True Wireless, jednak mają marną baterię jak na dzisiejsze standardy, bo ~3:40 na jednym ładowaniu. Dodatkowo jeśli zostawimy je w casie i nie będziemy z nich korzystać, to i tak je trzeba ładować co 4,5 dni. Ja dlatego się ich pozbyłem.

Sony WF1000XM3 są często w promocji ostatnio i mają ANC, Grają też nieźle. B&O E8 2.0 kolejne świetne słuchawki, które grają dobrze jak na standardy TrueWireless

Coś tańszego Jabra 75t

Wszystko na temat tych Sennheiserów jest prawdą. Mam i się pod tym podpisuję. 

Co do czasu pracy, ciężko o tak długie sesje z słuchawkami wiec jest to mniejszy problem niz może się wydawać. Natomiast problemy z drenowaniem baterii w spoczynku są mocno denerwujące bo bierze człowiek słuchawki które naładował i odłożył, chce gdzieś wyjść a one sa rozładowane (tyndzien czasu mniej wiecej żyją jak się nie uśpią poprawnie w pudełku). Po prostu trzeba je często ładować.

Jakość dźwięku, wynagradza wszystkie inne niedostatki. Na prawdę grają bajkowo, biją wiele dużych słuchawek w tym moje bezprzewodowe Sennheisery które kupiłem za podobna kwotę dłuższy czas temu. 

Izolacja pasywna jest bardzo dobra ale w pociągu lub samolocie lub poczas biegania trzeba słuchać zdecydowanie głośniej. Tutaj przydałby się noise canceling który ma nowy model Sennheiserów ale wg pierwszych recenzji brzmieniowo nie dorównuje staremu :(

Mam tez porownanie do Creative Outlair Air, które ogólnie są dobrymi słuchawkami ale to zupełnie nie jest liga sennheiserów. Bas maja niemal tak samo dobry ale juz rozdzielczość i klarowność średnich oraz wysokich tonów jest zdecydowanie gorsza. Szczególnie mocno wykładają się na uderzeniach talerzy perkusji gdzie ma się wrażenie, że jakość zjadła kompresja. Ogólnie w tej cenie jaki słuchawki do biegania myślę ze ok ale nie jest to brzmienie które tak czaruje jak Sennheisery. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi