Skocz do zawartości
wopo

I9100 XWKL1 + JKay Deluxe v13.5 ! SUPER !!!

Rekomendowane odpowiedzi

wopo

Chciałbym podzielić się z Wami moim doświadzeniem z romem XXKL1 ! Po wgraniu tego romu byłem pod wrażeniem szybkości jego działania względem stokowego XXKI4. Niestety przyzwyczajony byłem do moda JKay'a ale do tego romu go NIE MA ! Natomiat jest najnowszy mod JKay Deluxe v13.5 do romu XWKL1 !

Pokombinowałem i zrobiłem tak :

-wgrałem stokowy 3 plikowy XXKI3 ze spisu chronologicznego link Hotfile.com: One click file hosting: I9100XXKI3.rar aby mieć czysty , zwipowany rom !

-na to (jest tylko jednoplikowy ) XWKL1 od "Frankenstein'a" (zmienione CSC na KOR , bo oryginał jest dla Indii ) link Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! i mamy XWKL1 z pełnym językiem polskim !

- teraz " CF-Root-SGS2_XW_INU_KL1-v5.0-CWM5 " z XDA link [27.12.2011][CF-Root 5.1] KE/F/G/H/I*, KJ1/2/3, KK2/5, KL1/3, KP1/2 - su+bb+CWM4/5 - xda-developers

to było ODINEM !

a teraz przez CWM:

- JKay Deluxe v13.5 dla XWKL1 ! link XWKL1_JKay_Stock_Deluxe_v13_5_odexed.zip

Gotowe !!!

Gdyby ktoś chciał (tak jak ja) mieć koniecznie zamiast KOR- XEO to niech z trzyplikowego XXKL1 weźmie "GT-I9100-CSC-MULTI-OXAKL1.tar" i wgra Odinem jako CSC. Nie zaznaczać nic więcj !!!

Wygląda to tak :

[ATTACH=CONFIG]8949[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8950[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8951[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8952[/ATTACH]

Miłej zabawy i JESZCZE MILSZEGO użytkowania ! - dodam tylko ,że rom mam od wczoraj i bateria przez noc zeszła mi 1% !

a gdyby ktoś zechciał jeszcze wykasować sobie z romu zbędne aplikacje systemowe ( jest tam jakiś "BBC TV Player" czy coś podobnego), to polecam aplikacje "SystemApp Remover 4.19" - [ATTACH]11310[/ATTACH]

Pozdrawiam !

EDIT:

Po wgraniu MULTI CSC i ustawieniu na XEO znika ikona "redukcji szumu" podczas połączenia !

Edytowane przez wopo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy oo tym sposobie pojawia sie zolty trojkat?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wopo
    Czy oo tym sposobie pojawia sie zolty trojkat?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Tak ponieważ wgrywasz CF-Root ! Chyba ,że zrotujesz tym sposobem ! http://forum.android.com.pl/f168/tutorial-root-bez-splash-screena-wgranie-starego-bootloadera-68418/ wtedy brak żółtego trójkąta i licznik się nie powiększa ! Ja mam wtyczkę Jig USB więc tym się nie przejmuje.

Edytowane przez wopo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd pobrać "GT-I9100-CSC-MULTI-OXAKL1.tar" ponieważ z wielką przyjemnością wypi***** redukcję szumów...

PS. Wystarczy wgrać MULTI-CSC czy aby zmienić na XEO musiałbym postępować jak to było opisane w którymś poradniku...?

Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wopo
    Skąd pobrać "GT-I9100-CSC-MULTI-OXAKL1.tar" ponieważ z wielką przyjemnością wypi***** redukcję szumów...

PS. Wystarczy wgrać MULTI-CSC czy aby zmienić na XEO musiałbym postępować jak to było opisane w którymś poradniku...?

GT-I9100-CSC-MULTI-OXAKL1.tar pobierasz w 3 plikowym XXKL1 MULTI z tąd Samsung I9100 | Sampro - Profesjonalnie i z pasją a potem kodem *#272*IMEI# zmieniasz na XEO

Hasło do rozpakowania pliku : sampro.pl

Edytowane przez wopo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę pobrać JKay Deluxe v13.3.9 dla XWKL1 z wskazanego linku, wyskakuje jakiś błąd, może ktoś podać inny link??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wopo
    Nie mogę pobrać JKay Deluxe v13.3.9 dla XWKL1 z wskazanego linku, wyskakuje jakiś błąd, może ktoś podać inny link??

Jest już 13.4.1 a pobierasz z tąd XWKL1_JKay_Deluxe_v13_4_1_odexed.zip

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wopo

W pierwszym poście dodałem plik "SystemApp Remover 4.19" ponieważ link przestał działać !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    user56

Link do 13.4.1 nie działa ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d0mi5

W temacie z jkay zawsze macie najświeższą wersję.

Na chwilę obecną 13.5

Klik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi