Skocz do zawartości
Byku700

Samsung Galaxy Tab A 10.1 - WiFi czy 4G? Może alternatywa?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Nie było mnie na forum dobre kilka lat :) wypadłem z tematu mobilnych urządzeń, a tym bardziej jeśli chodzi o tablety.

Chcę kupić żonie tablet 10-calowy, który będzie głównie służył do oglądania filmów i seriali. Jedyne co mi wpadło w oko to Samsung Galaxy Tab A 10.1-Inch - odpowiada mi zarówno cena (~170 funtów), jak i podzespoły i wielkość ekranu (10 cali). Mam jednak pytania:

• Czy ktoś posiada ten tablet i jest zadowolony z niego? Nie przycina się?
    • Jaką wersję wybrać: WiFi czy 4G? Moje założenie jest takie, że tablet będzie głównie służył do oglądania filmów na kanapie (bo na laptopie niewygodnie się ogląda, zanim się włączy itp., a tablet jest mniejszy i bardziej poręczny), jednakże zastanawiam się czy może nie dopłacić do 4G aby służył podczas podróży, urlopu itp. ...
    • Czy ktoś poleci jakąś alternatywę? Myślałem nad ASUS Transformer Book x5-Z8350, ale: nie wiem na ile on jest nowy na rynku, czy dobrze się sprawdza, no i cena trochę nie przerasta...

Chciałbym się zmieścić do 200 funtów łącznie z akcesoriami, jak szkło hartowane i pokrowiec/pokrowiec z klawiaturą.

Liczę na waszą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Jeślil masz na myśli Galaxy Tab A 10,1 (SM-T580) to ja mam taki tablet. Sprawuje się dobrze, nie przycina. Mam wersję z wifi, bo i tak głównie w domu jest używany.

Huawei P30 | Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, xperiagosc napisał:

Jeślil masz na myśli Galaxy Tab A 10,1 (SM-T580) to ja mam taki tablet. Sprawuje się dobrze, nie przycina. Mam wersję z wifi, bo i tak głównie w domu jest używany.

Huawei P30 | Tapatalk

Raczej mam na myśli model z 2019 - twój chyba jest z 2016 (jeśli się nie mylę). Jednak można założyć, że i model z tego roku będzie się sprawował dobrze. Dzięki za odpowiedź.

Ciekawią mnie jakieś alternatywy, może ktoś jeszcze coś poleci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

@Byku700 tak, dokładnie, z 2016 roku on jest. Jednak dostał aktualizację do Oreo, i mimo 3 lat, dalej dobrze mi się sprawuje. Do tego dokupiłem sobie do niego oryginalne etui z możliwością zrobienia sobie podpórki, co jest bardzo wygodne (podejrzewam, że do modelu z 2019 też Samsung takie produkuje).

0e89b7bc60356f453e9e5dbc2a2bc494.jpg
    62e00294b2b677f3eefe0df1990072e7.jpg
    930812259471b07917f2f337bc6e4d28.jpg
    5a537320020f7e4cd8a488c8150a2f00.jpg
    f725ddcfcf5babb9411d1ff2d5f0b253.jpg

Huawei P30 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi