Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 30 Pro. Aktualizacje oprogramowania

Gwozdek

Aby uniknąć zbędnych dyskusji na temat kto już posiada aktualizację, a kto nie załączamy zasadę wydawania aktualizacji według Huawei:

"Kiedy Huawei wydaje nową aktualizację Androida na jednym ze swoich urządzeń, tylko 1% aktywowanych urządzeń jest dostępnych przez pierwsze 48 godzin. Dzieje się tak, ponieważ monitoruje działanie wewnętrznego systemu Google na podstawie tych pierwszych aktualizacji i monitoruje, czy w aktualizacji nie wystąpił błąd. Następnie, jeśli nie ma błędu, 25% aktywowanych urządzeń otrzyma aktualizację w ciągu pierwszych dwóch tygodni, następnie 50% wszystkich urządzeń, a następnie tylko 100% aktywowanych urządzeń. Ten proces może potrwać do 8 tygodni.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta metoda jest prawdziwa dla jawnej kompilacji, a nie modelu. Oznacza to, że oprogramowanie działające z innym numerem kompilacji odblokowanym przez kartę lub aktualnie dostarczane przez dostawców usług jest oddzielne"

Prosimy o niespamowanie nic nie wnoszącymi do tematu postami. Mile widziane są uwagi i wrażenia dotyczące nowego softu.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszyscy. Pierwszy raz mi przyszło powiadomienie na temat pogody w asystencie Huawei (tym wizualnym, nie do rozmów). Przychodzą też powiadomienia typu Jutro będzie deszcz.
    Przychodziło już to wam? W opcjach pogoda już była ale może dopiero teraz dodali. Co sądzicie o stronie całego asystenta? Mi się podoba nawet bardziej niż Google Feed czy jak to tam się nazywa2fab24f092ef7439fa5dea58b07a3c3a.jpg

Wysłane z mojego LIO-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi