Skocz do zawartości
Soldis

Mate Pro 20 przestał działać - tylko always on display

Rekomendowane odpowiedzi

Soldis

Witam, mam następujący problem, otóż telefon Huawei Mate Pro 20 z moemntu na moment bez żadnej przyczyny zrestartował mi się i po ponownym uruchomieniu ładuje się do momentu godziny na wyświetlaczu i pozostaje w trybie always on display. Nie idzie nic zrobić dalej, aby coś na wyświetlaczu się zmieniło. Próbowałem czerwonego guzika + vol up, gdzie uruchomiło sie emUI i tam dawałem ustawienia fabryczne, wówczas telefon zyskał dodatkowy dźwięk  w momencie ładowania napisu Huawei, ale później godzina, czarny ekran i always on display. Proszę o pomoc, gdyż jestem na Madagaskarze i straciłem swój jedyny apart do zdjęć :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba go zostawic na okolo 30 min tyle trwa aktualizacja (chyba to jest wlaczone)     

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    11 godzin temu, Tomasz Kosidlo napisał:

Trzeba go zostawic na okolo 30 min tyle trwa aktualizacja (chyba to jest wlaczone)     

Nieprawda. Uruchomienie po twardym resecie tyle nie trwa. Do 5 minut maksymalnie.

Obawiam się, że na własną rękę niewiele zdziałasz i wymagana tu jest pomoc specjalistycznego serwisu.

Dla pewności - co zrobiłeś: WIPE CACHE czy WIPE DATA ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi