Skocz do zawartości
Doniatka

A7 2018 - Ciągłe powiadomienia o nie udanym wysłaniu SMS, chociaż nic nie jest przeze mnie wysyłane

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc mam telefon samsung galaxy A7 (nie znalazłam go w opcji wyboru więc zaznaczyłam inny model. Ale problem nie  z telefonem tylko w sumie nie miem z czym. Mój telefon ma problem z wysyłaniem sms. Jak chcę wysłać wiadomość pojawia się króciutki komunikat że aktualnie nie  można wysłać wiadomości sms i jak będzie można to sie wyśle. Mi to w niczym nie przeszkadza i bez tego błedu że jak wysyłam sms, wyskakuje powiadomienie, pewnie o niczym bym sie nie dowiedziała, ale zauważyłam że telefon wyświetla mi komunikat jak nic nie wysyłam... na początku myślałam że to błąd bo pojawiało się to żadko, ale jak używam telefonu w nocy powiadomienia wyskakują co chwilę. Nie mogę znaleść tych sms-ów, naszczęście mam abonament więc nic mi nie nalicza, ale ostatnio samo mi zasubskrybowało coś premium, zaraz zablokowałam u operatora jakiekolwiek opcje premium, ale sms nadal gdzieś idą i nie wiem gdzie. Teraz to pewnie przesadzam, ale jak zaczęłam pisać ten wpis (z telefonu) sms nagle przestały się wysyłać. A powiadomienie wyskakiwało cały czas. Ja nie wysyłam smsów więc to nie mogą być moje. 

Edytowane przez melis
    Poprawiłem tytuł tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mushasi

Możesz sprawdzić na wykazie połączeń?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861

W ustaiweniach SMS tu gdzie ustawia sie centrum SMS powinna być opcją jak ważność SMS. Przez okres jaki jest tam ustawiony telefon będzie próbował wysyłać nie udaną wiadomość. Jak okres minie dostaniesz info że nie udało się wysłać i więcej nie będzie próbował. No ale tego nie wysłanego SMS musisz mieć w skrzynce nadawczej. Co do bilingu - jeżeli nie wysłało SMS tongo tam nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc
    W ustaiweniach SMS tu gdzie ustawia sie centrum SMS powinna być opcją jak ważność SMS. Przez okres jaki jest tam ustawiony telefon będzie próbował wysyłać nie udaną wiadomość. Jak okres minie dostaniesz info że nie udało się wysłać i więcej nie będzie próbował. No ale tego nie wysłanego SMS musisz mieć w skrzynce nadawczej. Co do bilingu - jeżeli nie wysłało SMS tongo tam nie będzie.

Teraz już chyba nie ma tych ustawień, przynajmniej ja odkąd mam smartfona, to ich nigdzie nie znalazłem. Moim zdaniem, za całe zamieszanie jakaś apka odpowiada.

Huawei P10 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi