Skocz do zawartości
Arkady1964

Powrót bardzo dobrej skórki Amber na Kodi 18.0 Leia.

  Rekomendowane odpowiedzi

  Skórka Amber była dobrą skórką jednak przestała być w zauważalny sposób rozwijana. Ostatnio radykalnie uległo to zmianie, nastąpił powrót skórki Amber na Kodi 18.4 Leia i co najważniejsze skórka jest rozwijana. Działa na CEMC, Kodi16/17/18/19  Amber ma super wygląd i bardzo upraszcza obsługę Kodi. Skórka Amber była mają ulubioną skórką na Kodi 16, SPMC oraz CEMC, jednak na Kodi 17 i Kodi 18 Amber długo nie była wydana. Dlatego byłem zmuszony używać innych skórek, też dobrych ale w całokształcie ustępujące Amber. Ostatnio sytuacja uległa zmianie i dopracowano Amber na wszystkie wersje Kodi. Obecnie Amber działa na SPMC, CEMC, Kodi 16/17/18 a nawet na Kodi 19 Matrix nightly builds.

  Amber jest do pobrania w ustawieniach systemu - skóra. Instalacja jest automatyczna, zainstalowanie skórki AMBER trwa 2 - 3 minuty:
  Ustawienia interfejsu/skóra/pobierz więcej/AMBER

  Olbrzymią zaletą Amber jest jej funkcjonalność np. informacje o filmie są podawane od razu nie trzeba przebijać się przez menu za każdym razem, aby ustawić wyświetlanie informacji. Informacje są zawsze wyświetlane prawidłowo bez "krzaczków".

  W swych domyślnych ustawieniach skórka Amber ma bursztynowy kolor (Amber - Bursztyn). Domyślnie Amber wyświetla menu poziome z widocznymi głównymi kategoriami i umożliwia efektywny dostęp do wszystkich multimediów. Amber pokazuje zawsze informacje w jakiej rozdzielczości wyświetlany jest film, inne informacje też są podane w przejrzystym interfejsie łatwym w obsłudze. Oczywiście domyślne ustawienia można zmienić dostosowując do indywidualnych preferencji.
  Amber ma dużo ustawień preferencyjnych, wszystko w Amber można ustawić. W USTAWIENIACH warto ustawić:  USTAWIENIACH/WIDOK MEDIÓW/PRZEWIJAJ OPIS I RECENZJE/TAK

  Amber to naprawdę świetna skóra  skóra, która działa bezproblemowo na każdym urządzeniu, a jednocześnie pozwala na dostosowanie wielu funkcji. Amber jest jedną z najbardziej zalecanych skórek Kodi. Działa dobrze ze wszystkimi urządzeniami, ponieważ jest szybka i nie zawiesza systemu. Jest połączeniem ładnego interfejsu i łatwości personalizacji. Ma nowoczesny wygląd, zachowując klasyczny styl, jest bardzo lekka, oferuje wiele funkcji i działa płynnie. Pozwala na dostosowanie menu w układzie poziomym lub w pionowym (ja w przypadku Amber preferuję i wybrałem układ poziomy, ale zawsze mogę to zmienić w ustawieniach). Inne funkcje obejmują niestandardowe menu główne, niestandardową personalizację i niestandardowe tło. Skórka AMBER działa na CEMC, Kodi16/17/18/19  Amber ma super wygląd i bardzo upraszcza obsługę Kodi. Instalacja AMBER nie jest trudna. Polecam wypróbować skórkę w praktycznym działaniu. Do poprzedniej skórki zawsze można powrócić, ponieważ skórka domyślna i zainstalowane pozostają w Kodi do wyboru w ustawieniach interfejsu/skóra.

   

  Amber jest jedną z lepszych skórek, do tego nie wymaga konfiguracji, jednak po bardzo małej konfiguracji zdecydowanie lepszą skórką jest Titan Vanilla. Poniżej szersze info dla zainteresowanych, jak zainstalować i skonfigurować skórkę Titan Vanilla w ustawieniach skórki.

   

  Pozdrawiam

   

   

   

   

   

  Edytowane przez Arkady1964

  Udostępnij tę odpowiedź


  Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach

  Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

   Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  x