Skocz do zawartości
spec-naz1

Folia ochronna na tył telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1

Korzystał ktoś z tych 2 wynalazków co są na allegro?

https://allegro.pl/oferta/imak-hydrogel-iii-folia-oneplus-7t-pro-na-tyl-x2-8709644189

https://allegro.pl/oferta/folia-ochronna-zagg-shield-oneplus-7t-pro-tyl-8660423260

Obecna którą mam, strasznie się palcuje i z tego co znalazłem na YT to ta z pierwszego linku również, ale być może ktoś ma na 7t pro lub na 7pro i coś napisze więcej;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zastanawiałem się nad tym rozwiązaniem (z pierwszego linku),ale niestety nie mam doświadczenia w tego typu skinach, dlatego chciałbym się spytać jak się on sprawuje (ten który masz). Generalnie chodzi mi czy chwyt jest pewniejszy niż bez. Ja w tym momencie używam Karbon Bumper od OP, wszystko jest cacy tylko zakrywa całe piękno tej słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Ja praktycznie od kilku lat naklejam takie folie na tył swoich telefonów i tak bardzo to poprawia chwyt, a w 7T pro szczególnie, bo szkło matowe jest śliskie, a guzowatość folii poprawia komfort korzystania z urządzenia. To co ja mam wygląda bardzo podobnie do tej z pierwszego linku, tyle że ja swoją zamawiałem na Amazonie, gdzie wyboru tez dużego nie ma.

Tyle że strasznie się to palcuje, a niby ma powłokę oleofobową, podobnie zresztą jak ta z 1 linku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

... myślę, że zamówię którąś na próbę, tylko zastanawiam się którą. Nie chodzi o kasę, bo to żaden majątek, tylko ciekawe czy cena idzie w góre razem z jakością.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@fornalf1 Też jestem ciekaw, dlatego liczyłem, że może ktoś korzystał z którejś, o ile na YT udało mi się znaleźc jak jakiś gość nieudolnie zakłada tego IMAKA, to o Zagg shield nie znalazłem nic. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@spec-naz1 ...na tą chwilę zamówiłem tego imaka. Dobrałem jeszcze szkiełko na obiektywy. Nigdy jeszcze nie zakładałem szkła na obiektywy więc nie wiem czy nie będzie to miało wpływu na jakość zdjęć ?. Tak czy siak dam znać co do tego hydrożelu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Ja dzisiaj dostałem folie, którą zamawiałem 17 grudnia, myślałem, że już jej nie zdążę odebrać, dzisiaj właściwie był ostatni dzień:)

https://www.gadgetshieldz.com/oneplus-7t-pro-skins-wraps.html

Jak założę, to zaktualizuje post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@spec-naz1 wygląda ciekawie...czekam z niecierpliwością ? mógłbyś zrobić zdjęcie jak ta skórka zachodzi mocno na bok Oneplus'a ?

Moja przesyłka dotarła. Jestem po montażu folii i powiem, że palcuje się niemiłosiernie. Chwyt jest bardzo pewny, a bryła Oneplus'a nabrała takiej szlachetności.

Edytowane przez fornalf1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś zamawiał od gadgetshieldz folie full body na tył i ramki? Mają do wyboru matte albo clear. Zastanawiam się co wziąć bo zależy mi na tym aby telefon nie był śliski ( tak jak 3mk ma folie high grip błyszcząca z fajnym chwytem i matte z bardziej śliska powierzchnią). Może tutaj nie ma różnicy w chwycie i wtedy matte byłaby lepsza bo by zachowała matowy tył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@fornalf1 Nie zamówiłem skórki, tylko zwykłą folie, bo jest tam też taka opcja.

Również założyłem i w zasadzie jest to taki samo materiał, jaki miałem wcześnie i z bardzo dużym prawdopodobieństwem taki jak Ty masz z allegro:P

Palcuje się dość mocno, mimo że "niby" ma powłokę oleofobową. Plus jest taki, że oprócz folii na tył, dostałem drobne elementy na cały korpus telefonu oraz na obiektyw aparatu z wycięciami na obiektywy.

Na korpus nakleiłem tylko górę i dół, bocznych ramek nie będę chyba obklejał. W weekend postaram się jakieś zdjęcia wrzucić.

@patryk12627 Tak, ja to właśnie zamawiałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi