Skocz do zawartości
spec-naz1

Folia ochronna na tył telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1

@patryk12627  Może kiedyś na inny telefon spróbuje i zamówię wersje matową, bo nawet jeśli faktycznie przyczepność jest taka sama, to i tak pewnie nie będzie ona przejrzysta, tylko przydymiona, mleczna, co w przypadku 7t pro szkoda byłoby zakrywać ten ładny kolor:)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja od gadgetshield zamówiłem folie full back sandstone, myśląc że będzie w dotyku jak plecki Oneplus'a One. Dopiero później dotarło do mnie, że to folia. Zobaczę co przyślą. Najwyżej zamówię jeszcze raz. 

Ja pierdziu... Z ciekawości wszedłem na stronkę gadgetshield, a tam nowa skórka Oneplus Concept One. Biere... ?

Edytowane przez fornalf1
    Dodatkowe informacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@spec-naz1 fajnie, że wprowadzili skórki full body a nie tylko na same plecki. Ale ten telefon jest tak ladny, ten tył i ramki że aż szkoda go zakrywać skórka ?.

Choć concept one wygląda naprawdę ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście. Pełna zgoda co do urody OP. Szkoda, że nie mają w ofercie takiego full body ale w wersji clear. Oprócz tego concept one na wszelki wypadek zamówiłem jeszcze folie clear.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@spec-naz1takie full body jak skórki od gadgetshieldz możesz znaleźć na aliexpress. Ja teraz takie posiadam i powiem szczerze, myślałem że będzie się odklejać a już miesiąc prawie mam i jest wszystko ok. Jedyne co, to na dolnej krawędzi folia chroni tylko połowę ramki. Jeśli korzystałeś z 3mk arc 3d to nakłada się to w taki sam sposób. Folia jest w jednej części a nie jak w przypadku gadgetshieldz każda część osobno.

@fornalf1 nakleiłeś może concept one? Mnie zawiódł clear od gadgetshieldz bo odkleja się na ramce w miejscu gdzie trzymam palce. Już nawet poprzednia folia z Ali się tak mi nie odklejała...

Edytowane przez patryk12627

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@patryk12627 ...nakleiłem i już zdążyłem odkleić. Na początku było ok, ale z każdym dniem coraz bardziej odklejały się rogi, które dodatkowo zbierały nitki z kieszeni. Wyglądało to niezbyt elegancko. Nie wiem, może niezbyt dobrze podgrzałem te elementy. W każdym bądź razie na plecach folia trzymała dobrze, gorzej z bokami. Wróciłem do sprawdzonego karbon bumper.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@fornalf1 Dzięki za odpowiedź. W takim razie nie zamawiam. Odnośnie clear mam taką samą opinię. Na tyle wszystko ok a boki w miejscu gdzie trzymam palce się odklejają się. Naklejałem te boki 2 razy (2 folie). Za drugim razem na pewno przykleiłem lepiej, grzałem dłużej, żadnych śmieci, dociskałem całą noc i tak kiepsko i się odkleja. Wrócę też do case'a albo nakleję folię z ali bo była przez ponad 3 miesiące i boki trzymały się o wiele lepiej. 

Edytowane przez patryk12627

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi