Skocz do zawartości
TJWW_Ogon

Samoprzywracanie aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Standardowo przy kupnie nowego telefonu (MyPhone Hammer Explorer) przed zalogowaniem się siadam i kasuję niechciane aplikacje, między innymi Chrome, Youtube czy domyślna aplikacja Zdjęcia. Po czyszczeniu loguję się na swoje konto google przeprowadzam synchronizację, wszystko byłoby cacy gdyby nie fakt, że pojawiły się znów niechciane aplikacje, po skasowaniu w ciągu godziny instalują się od nowa. Próbowałem wyłączać synchronizację, autoaktualizacje czy nawet usunąć kopie zapasowa z dysku google, nie pomogło nic.  W kopi na dysku google też nie powinno być tych aplikacji, bo ich nigdy nie chciałem i nie używałem. Ponadto jest drugi problem z antywirusem, Kaspersky jest zainstalowany nadawane są uprawnienia konieczne do działania ciągłego tej aplikacji, po czym po godzinie (razem z w/w aplikacjami) aplikacja przestaje działać w tle i muszę ją uruchamiać od nowa, oraz traci uprawnienia. Ogólnie mam wrażenie, że powiadomienia aplikacji się zawieszają po dłuższym nieodblokowywaniu. Jest jakaś funkcja w ustawieniach którą mam włączoną i nie wiem, że tak działa, świta mi odblokowywanie odciskiem palca, ale nie bardzo ogarniam co za różnica czym odblokuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi