Skocz do zawartości
sp4ubw

Aplikacja do odtwarzania nagrań rozmów w EMUI 10

Rekomendowane odpowiedzi

parart

Skvalex nie nagrywa. Za każdym razem jest plik z czasem nagrania 0.00.
    Czy po powrocie do 9.1 i wgraniu aplikacji HwCallRecorder.apk będzie normalnie nagrywać? Wówczas przechodząc do Androida 10 nadal będzie zintegrowana z dialerem?

Wysłane z mojego ELE-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@parart nie wprowadzaj ludzi w błąd,mam 10 tkę i skvalexa. Nagrania są  bardzo dobre ,z numerem telefonu ,datą i nazwą dzwoniącego.Unlocka kupiłam w sklepie Gogle,natomiast samą aplikację pobrałam z oryginalnej strony twórcy Skvalexa.(jest to strona rosyjska) Program działa wtedy ,bez ograniczeń narzuconych przez Gogle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Czy po powrocie do 9.1 i wgraniu aplikacji HwCallRecorder.apk będzie normalnie nagrywać? Wówczas przechodząc do Androida 10 nadal będzie zintegrowana z dialerem?

Tak. Tylko ustawień fabrycznych nie rób po ponownej aktualizacji do 10, bo nagrywanie pójdzie sobie w siną dal.

Huawei P30 | Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw
    Napisano (edytowane)
    W dniu 26.03.2020 o 18:29, merigaw napisał:

@parart nie wprowadzaj ludzi w błąd,mam 10 tkę i skvalexa. Nagrania są  bardzo dobre ,z numerem telefonu ,datą i nazwą dzwoniącego.Unlocka kupiłam w sklepie Gogle,natomiast samą aplikację pobrałam z oryginalnej strony twórcy Skvalexa.(jest to strona rosyjska) Program działa wtedy ,bez ograniczeń narzuconych przez Gogle.

Program nagrywa przez mikrofon, tak jak wszystkie pozostałe. Nikt nie kwestionuje jakości, gdyż w trybie głośnomówiącym jest bardzo dobrze, ale to nie  ta sama jakość jak w aplikacji od Huawei. Zamiast niego można też użyć ACR, tyle, że wersję zainstalowaną z AppGallery, nie ze sklepu Google. Też poradzi sobie i nagra co trzeba, ale z jakością jak wyżej.
    Żeby nie było, mam skvalexa od półtora roku, kupionego. Testuję praktycznie każdą aplikację do nagrywania.

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    parart
    Tak. Tylko ustawień fabrycznych nie rób po ponownej aktualizacji do 10, bo nagrywanie pójdzie sobie w siną dal.

Huawei P30 | Tapatalk

Faktycznie to działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi