Skocz do zawartości
ded

Voip z nr stacjonarnym bez opłaty stałej

Rekomendowane odpowiedzi

ded

Mam nr tel w usłudze voip Tlenofon. Aktualnie zmienili się na Fcn i okazało się, że wyraźnie podnieśli opłaty. Tego voipa używam symbolicznie, jest podpięty pod biurowy aparat stacjonarny a jako, że pracuję sam i mam biuro w domu, to wpadają tam głównie rozmowy, których nie zdążę odebrać. Odbiera żona lub czasem jak są praktykanci.

Do tej pory Tlenofon liczył sporo za minutę, ale utrzymanie było za darmo. Teraz chcą chyba 5zł miesięcznie ale z automatu włączyli mi fax i naliczyli 18zł za usługę, której nie chciałem. W efekcie chciałbym od nich odejść, ale najlepiej zostawić nr stacjonarny. Interesuje mnie przeniesienie aktualnego numeru i brak opłat stałych. Cena za minutę nie istotna, bo max rachunki miałem kilka zł. Może być nawet jakiś prepaid, nie koniecznie faktura.

Atutem byłaby jakaś apka na androida, żeby w razie czego móc zabrać "stacjonarny" ze sobą. Czasem tak robiłem przy wyjazdach za granicę. Ale to nie priorytet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    INTseed

Zobacz co daje oferta rebtela. Oni mają aplikacje do dzwonienia na androidzie. Może trzeba by kupić u nich nr. do tego co potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Rebtel żył w Polsce miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi