Skocz do zawartości
Buli510

Problem z kontaktami.

Rekomendowane odpowiedzi

Może to nie tyle co problem ale mnie to irytuje:P

Synchronizowałem sobie tablet z kontem facebook i oczywiśćie pobrało mi wszystkich znajomych, ale stwierdziłem po co mi ci wszyscy na tablecie. Na poczatek wykasowałem osoby z którymi nie mam kontaktu z facebooka myslałem że z tabletu tez automatycznie sie wykasują, niestety teraz w grupie nieprzypisane mam od groma kontaktów zbędnych a to z facebooka albo z gmaila jak mogę się ich pozbyć:) z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

Wejdz w kontakty i masz tam ustawienia wejdz w ustawienia i tam masz zaznaczone np z facebooka lub gmaila odznacz je potem wejdz w ustawienia tableta i wejdz w konta i synchronizacja i synchronizuj to co masz zaznacz spowrotem w kontaktach facebooka :-) wylacz i wlacz tab i jest ok :-) pozdrawiam

Edytowane przez kekes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I wszystko ładnie pieknie ale nie udało się:) aż zrobiłem reset ustawień tableta wywaliłem facebooka z wszelakich synchronizacji odznaczyłem tez synchronizacje konta google w kontaktach i w ustawieniach a ciągle w nieprzypisanych kontaktach mam mase niepotrzebnych ludzi bez zdjęć:(

czy np jesli mam na swoim profilu w google link do profilu w facebook może z niego pobierac kontakty??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety mam to samo...:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

Ja jesli mam kontakty bez zdjec to pobiera mi z sim karty moze ten link tobie wlasnie pobiera. Pozdrawiam :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może problem nie w Facebook tylko w Gmail? Zobacz na kompie Gmail i zakładkę "wszystkie kontakty". Tam też jest mnóstwo niepotrzebnych kontaktów.

Wysłane z mojego GT-P7510 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

problem rozwiązany jest tak jak pisze slotwik ale nie chwalac się sam do tego doszedłem:P Wyłączyłem wszystkie synchronizacjie a oczywiście nie było tych kontaktów potem zsynchronizowałem gmaila i sprawca został zlokalizowany. Zalogowałem się do panelu ustawień aplikacji google i odnalazlem je w kontaktach gmaila gdzieś zbunkrowane pozostało jedynie usunąć niepotrzebne tam i problem z głowy o tyle jest to smieszne że dzwoniłem do pomocy technicznej samsunga co jak co oni powinni to wiedzieć:P Podczas pierwszego połączenia facet meczył się dawał różne pomysły ale to dobrze chłopak poczuł sie starać rozwiązać mój problem niestety nie udało nam się po jakimś czasie chciałem mój inny pomysł skonsultować jeszcze i odebrała kobiety i tu szok jej odpowiedz na mój problem który jeszcze raz opowiedziałem.... to poprostu NIE DA SIE!! aż oniemiałem hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi