Skocz do zawartości
misiuu21

magic watch 2 Niestandardowe tarcze zegarka do najnowszego Honor Watch Magic 2

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, misiuu21 napisał:

@zgredzimierzjak nie masz telefonu od Huawei to użyj instrukcji z 1 postu w której nie potrzebujesz roota! 

właśnie problem w tym, że mam P30 Pro ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@zgredzimierz
    ale to można też spróbować z innym fonem ustawić, niekoniecznie trzeba z huawei,
    jak masz jeszcze jakiś dostępny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do pierwszego postu dodałem nową metodę na dodawanie swoich tarcz bez używania Chińskiego konta. Wystarczy użyć pakietu aplikacji z filmu i postępować krok po kroku. Link do pakietu pod filmem na YouTube. Metoda sprawdzona na OnePlus 7pro. 

• Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie , mam problem z zainstalowaniem Taichi na moim telefonie LG g6 podczas instalacji wyświetla komunikat Engine error i chce coś aktualizować ale są krzaczki chińskie i jak przejdę dalej to kręci się kółko i pisze updating i nic się nie dzieje

Zegarek Honor MW 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@LOMICH19 A co to jest to Taichi, tarcza? Jeśli nie to, co to ma wspólnego z zegarkiem w takim razie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taichi to aplikacja z 1 filmu opisującego sposób wgrywania nowych tarcz bez roota i bez potrzeby zakładania chińskiego konta 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, LOMICH19 napisał:

Taichi to aplikacja z 1 filmu opisującego sposób wgrywania nowych tarcz bez roota i bez potrzeby zakładania chińskiego konta 

U mnie wszystko działa. Spróbuj zainstalować wszystko na innym telefonie, oprócz Huawei. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dreq02

Witam, mam 2 pytania na które nie mogę znaleźć odpowiedzi. Może ktoś pomoże:

1. Instaluje wg 3 poradników na yt gdzie są najczęściej oglądanie i są wg komentarzy działające. Jednakże dla każdego sposobu mogę zainstalować tylko jedną tarczę a nowa podmienia poprzednią. Brak podglądu to chyba każdy ma. Dlaczego tak się dzieje?

2. Sciągnąłem z telegrama kilka róznych tarcz do zegarka które mi się podobały ale nie działają 2 z 10. A plik poprawny hwt. A część tarcz nie ma możliwości pobrania.

Czy ktoś może pomóc wyjaśnić? Czy jest możliwość podejrzenia na komputerze tarczy? Bo nie zawsze się pamięta jak jest i którą zainstalować gdy nie mamy podglądu tarczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam, mam 2 pytania na które nie mogę znaleźć odpowiedzi. Może ktoś pomoże:
    1. Instaluje wg 3 poradników na yt gdzie są najczęściej oglądanie i są wg komentarzy działające. Jednakże dla każdego sposobu mogę zainstalować tylko jedną tarczę a nowa podmienia poprzednią. Brak podglądu to chyba każdy ma. Dlaczego tak się dzieje?
    2. Sciągnąłem z telegrama kilka róznych tarcz do zegarka które mi się podobały ale nie działają 2 z 10. A plik poprawny hwt. A część tarcz nie ma możliwości pobrania.

Czy ktoś może pomóc wyjaśnić? Czy jest możliwość podejrzenia na komputerze tarczy? Bo nie zawsze się pamięta jak jest i którą zainstalować gdy nie mamy podglądu tarczy
    Ja chyba też tak miałem za piewrszym razem, zainstalowalem używając innego zestawu plików.
    Podaj link do tych poradników i skąd pobrales pliki to popatrzę czy używałem tych samych.
    U mnie, o ile dobrze pamiętam tworzył kolejne kopie tarcz ktore później trzeba było usuwać, ale na bank miałem kilka.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dreq02
    Napisano (edytowane)

dzięki za odpowiedź.

1 link to ten z pierwszego postu w tym temacie

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=7Z0VKqa5jyY&feature=emb_logo

2. a drugi to znaleziony na necie

https://www.youtube.com/watch?v=n3hLueKCr6c&feature=emb_logo

tylko naprawdę to mam większy problem niż tarcze. W aplikacji huawei zdrowie nie ma narysowanej trasy dla starszych przejazdów rowerowych jak i nowych. To jest dopiero minus. Jeśli chodzi o to co zauważyłem, to instalując pliki z pierwszego poradnika - dużo dochodzi tarcz w sekcji polecane. Wczoraj dodałem chyba z 10 bo były takie fajne, że nie musiałem dogrywać ręcznie. Pliki z drugiego linku już tak nie działały, że pojawiały się tarcze w polecanych (akurat tutaj także nie pamiętam czy był ślad na mapach googla czy nie).

Jeśli nic nie zadziała muszę wrócić do standardowej aplikacji huawei zdrowie aczkolwiek wolałbym tego uniknąć.

Edytowane przez dreq02

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi