Skocz do zawartości
hotshot

Sposób na blokadę telefonu Bypass Google Account

Rekomendowane odpowiedzi

hotshot

zanim zacząłem szukać jak pozbyć się blokady na samsungu j5 myslalem ze nowy rom pomoże, wgrałem najnowszy oficjalnie dostepny dla j500fn z wrzesnia 2016 przez odina, i na tym romie zacząłem zabawę.

według poradnika wszystko poszło ok, oczywiście nie dzwoniłem na nr alarmowy tylko na swój drugi nr.

linki podane w pierwszym poście nie działają więc QuickShortcutMaker i  google account manager pobrałem z mirror apk, w sumie dowolnie mozna pobrac skad się chce.

potem w tym shortcut maker wpisywanie google account... nic nie daje bo po polsku po prostu trzeba wpisać menadżer konta google czy jakos tak lub po prostu samo google i poszukac na liscie, a nastepnie rozwinąć i wybrać tam gdzie jest wpisz email i haslo (tak jak w poradniku)

wszystko zrobilem krok po kroku i kolejnym razem gdy tel sie uruchomil ponownie nie musialem wpisywać emaila i hasla tylko wyskoczylo ze konto dodane i moge potem dodawac i konfigurowac konta w ustawieniach po czym wyskoczyl napis chwileczke i trwal dosc dlugo az tel sie uruchomil i dziala.

takze  na j5 2016 z androidem 6.0.1 dziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi