Skocz do zawartości
basia86222

Laptop dla dziecka i rodzica. Do 3,5tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej. Laptop do wszystkiego. Do nauki , jak i rozrywki. Nie do gier. Jakieś podstawowe typu Simsy żeby udźwignął. Do internetu , oglądania YT, pisania bloga. Sęk w tym, że nie wiem w jaką markę celować. Mam 4 letniego Lenovo więc raczej ta firma odpada. Na co zwracać przy wyborze laptopa? Pewnie pamięci żeby dużo było. Dźwięk z głośnika aby był dobry, wyraźny. To dla dziecka z niedosłuchem. Nosi aparaty słuchowe. Nie za duży znowu ten laptop aby był. Taki przenośny , wygodny.

Co byście polecili???

Poszłooo....z Mi 9T Pro przy użyciu Tap Tap....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

Polecam laptopy firmy Lenovo z serii legion bardzo dobre komputery, za 3500 specyfikacja wystarczy na długie lata patrz tylko aby laptop miał dysk SSD bądź dysk m2. Karta graficzna do 3500 powinna być na poziomie GTX 1650 i procesor i5.

Tapnięte z note 10+

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Polecam laptopy firmy Lenovo z serii legion bardzo dobre komputery, za 3500 specyfikacja wystarczy na długie lata patrz tylko aby laptop miał dysk SSD bądź dysk m2. Karta graficzna do 3500 powinna być na poziomie GTX 1650 i procesor i5. Tapnięte z note 10+

Coś w tym rodzaju?Screenshot_2020-03-08-17-21-13-124_com.android.chrome.thumb.jpg.f8a1db210d09091d06e56ae0f4239ee4.jpg Poszłooo....z Mi 9T Pro przy użyciu Tap Tap....

Screenshot_2020-03-08-17-23-25-851_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gielek

Za cenę 3500 możesz też poszukać jakiegoś laptopa z grafiką geforce 1660 Ti.

1660 ti jest dużo wydajniejsza od 1650.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

Jeden jak i drugi będzie odpowiedni, laptopy te są dodawane do internetu u operatorów i można kupić nowe na olx wzięte właśnie na umowę w odpowiednio niższej dobrej cenie ;)

Tapnięte z note 10+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

A ja bym Dell polecał. Za 3,5k - 4k kupisz pożądny sprzęt na lata. Coś z serii Inspiron, albo Lathitude, ewentualnie Vostro. Tylko te ostatnie to droższe trochę

Huawei P30 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w jakich sklepach stacjonarnych można kupić taki laptop? Odpada raczej media markt czy X-kom , Komputronik i tym podobne gdyż będę chciała wziasc w ramach dofinansowania z PCPR więc sklep typu Vobis to tak. A jakie inne znacie może??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

To nie ma znaczenia. PCPR nie ingeruje w to, z jakiego sklepu bierzesz. Nie wiem skąd jesteś, ja np. polecałem znajomym co też z dofinansowania brali, mały sklep, w którym sam swoje sprzęty kupuję. I wszyscy byli zadowoleni.

Huawei P30 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodana zawartość

To nie ma znaczenia. PCPR nie ingeruje w to, z jakiego sklepu bierzesz. Nie wiem skąd jesteś, ja np. polecałem znajomym co też z dofinansowania brali, mały sklep, w którym sam swoje sprzęty kupuję. I wszyscy byli zadowoleni.  

Huawei P30 | Tapatalk

Oo to dobrze wiedzieć. To teraz tylko dobry sprzęt znaleźć i w którym to sklepie będzie dostępny A tak góra do 3tys laptop to jaki byłby dobry? Poczytałam trochę to wiem, że warto patrzeć aby miał dodatkową pamięc SSD. To szybszy jest wtedy tak? Laptop będzie na wsi używany , internet poprzez wifi. Więc ważne aby dobrze łapał wifi, nie gubił zasięgu, płynnie chodził.  

A co myślicie o takim?

Screenshot_2020-03-09-19-55-48-122_com.android.chrome.jpgScreenshot_2020-03-09-16-46-33-488_com.android.chrome.jpgScreenshot_2020-03-09-20-54-46-268_com.android.chrome.jpgScreenshot_2020-03-09-16-18-32-324_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi