Skocz do zawartości
karolayna

Leader NIC NIE MA NA EKRANIE!

Rekomendowane odpowiedzi

Kombinowalam, kombinowalam i przekombinowalam.

Wgrywalam rozne ROM-y (chcac wrocic do orginalnego) az w koncu tak zrobilam, ze tablet sie wlacza i... jest czarno :mad:

Nie mam juz sily. Najchetniej bym to komus dala zeby mi naprawil. W serwisie bede czekala zapewne do 2 tygodni. Czy ktos mial podobny problem? Czy to tylko ja jestem taka "madra"... szkoda slow... rece opadaja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super! Dziękuję! Nie mam tego kabla, ale coś wymyśle chociaz z moimi pomyslami to "strach sie bac" :)

Moglam zostawic... Teraz zaluje, bo jedyne co mi w nim przeszkadzalo to brak polskich liter... Ech... Teraz mam za to "czarny ekran śmierci"...

Co to za kabel?!

Dobra jednak dam do serwisu :)

Edytowane przez karolayna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WM8650 de-brick guide - Tu jest instrukcja. Musisz się zarejestrować.

A tak btw. to nie mogłaś zostawić tego UBEROID'a ?.

czy jest ktoś w stanie mi to ogarnąć? Najlepiej z Poznania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

Nie jestem z Poznania ale czytałem powyższą instrukcję do której link zamieścił kol.kiraler I wydaje mi się, że sposób który zamieściłem na chomiku jest prostszy chociaż wymaga otwarcie tabletu i wylutowania flasha (mały układ o 8 nózkach),zaprogramowania go po wylutowaniu a następnie wlutowania już zaprogramowanego.Mnie to zajmuje ok.15 minut a samo przygotowanie do tej "procedury" (czyli dostosowanie kabla) zajmie pewnie z godzinkę komuś kto tego nie robił.Metoda proponowana w linku kol.kiraler jest z kolei bezpieczniejsza gdyż nic nie trzeba lutować (prócz kabla) a więc nie istnieje obawa uszkodzenia np.ścieżek na płycie tabletu poza tym można próbować aż do skutku, bo właściwie nic nie powinno się stać chociaż nie wiem, czy nie należało by odłączyć baterii na czas progamowania podana metodą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za rade , ale wolę sam nie eksperymentować. Może znajdzie się ktoś kto to już robił w mojej okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi