Skocz do zawartości
pazday

zamknięty Słuchawki dokanałowe do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

pazday

Cześć. Ostatnio szukałem słuchawek dokanałowych do muzyki typu Hans Zimmer i typu Alan Walker. Padło na RHA MA750i. Słuchawki brzmią nienajgorzej, ale nie rewelacyjnie, więc szukam słuchawek do 500 zł, które będą poprawniejsze w tych aspektach, w których RHA mom zdaniem nieco kuleje. Czego oczekuję od nowych słuchawek względem RHA:

1. Przestronniejsza scena. Brzmienie w RHA jest nieco zbyt przytłumione, pozbawione otwartości, przestrzeni.

2. Bardziej wysunięty i mniej przytłumiony wokal.

3. Odrobinę mocniejszy dół (ale nie chcialbym, żeby brzmienie było przez to bardziej przytłumione. Jeśli tak by miało być, to niech dół pozostanie taki jak w RHA. Ale niech nie będzie gorszy).

Izolacja nie powinna być gorsza niż w RHA. Fajnie jakby była lepsza (ale to nie jest bardzo istotne. Ważniejsze są te punkty powyżej), ale może być na tym samym poziomie. Byle by nie była gorsza.

Czy jakieś słuchawki do 500 zł mogą mi to zaoferować? Brałem pod uwagę 3 modele:  Pinnacle P2, MX2 PROShanling ME100. Czy któryś z nich spełni moje oczekiwania albo chociaż się do nich zbliży? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Dubel: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x