Skocz do zawartości
rammiro

Konkurs - najczarniejszy scenariusz, w którym mógłby uratować Cię power bank to...?

Rekomendowane odpowiedzi

rammiro

Witajcie!

Smartfony i komputery przenośne to bardzo użyteczne urządzenia, ale czasami mogą nie nadążać za naszym stylem życia. A może raczej - ich akumulatory. Niestety, jak samochody nie jeżdżą bez paliwa, tak i sprzęt mobilny bez zasilania długo nie podziała. A tego, bez wątpienia prędzej, czy później zabraknie. Z pomocą przychodzą nam różne gadżety: power banki, ładowarki sieciowe i samochodowe, itp.

Wspólnie z Green Cell przygotowaliśmy konkurs! Możecie wygrać super nagrody, które z pewnością wyciągną Was z opresji, gdy zabraknie prądu.

GC_PowerPlay10-9.jpg

Co należy zrobić, aby wygrać?

Zadanie jest bardzo proste. Wykażcie się kreatywnością i/lub opiszcie swoje doświadczenia z brakiem energii w Waszych gadżetach, odpowiadając na pytanie konkursowe:

Opisz najczarniejszy scenariusz, w którym mógłby uratować Cię power bank (nie musi być realny), przykładowo: zgubiłeś się kiedyś na grzybobraniu z rozładowanym telefonem, a twoja orientacja w terenie nie pozwala Ci nawet na trafienie po ciemku do toalety w swoim własnym domu.

Odpowiedzi proszę zamieszczać w formularzu zgłoszeniowym: https://forms.gle/i8cod4movfg7GkGy8

Udział w konkursie może wziąć każdy użytkownik Forum.Android.com.pl

Nagrody

W tym konkursie wynagrodzimy aż trzech użytkowników forum!

I miejsce: Zestaw Świeżej Energii Green Cell - Green Box - PowerPlay10, PowerRide, PowerSource i zestaw kabli z podświetloną wtyczką GC Ray

II miejsce: power bank PowerPlay10

III miejsce: power bank PowerPlay10

Jak sami widzicie, jest o co walczyć. Konkurs odbędzie się w dniach: 16.03.2020 r. - 22.03.2020 r.

Regulamin jest dostępny pod tym adresem

Ponadto, mamy dla Was kod rabatowy -10% na wszystkie zakupy do wykorzystania na https://greencell.global/pl/
    ENERGY4ANDROID

Życzę wszystkim powodzenia!

• Piwko! 1
    • Lubię to! 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieńdoberek, kiedy wyniki? 👈

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@tomi1975 Termin podany jest w regulaminie:)

Cytat

2. W ciągu 7 dni roboczych od momentu zakończenia Konkursu Organizator wyłoni
    najbardziej kreatywną i oryginalną realizację Zadania Konkursowego stworzoną w
    czasie Konkursu i opublikuje imię i nazwisko/nick na Stronie Konkursowej i należącej
    do niej mediów społecznościowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój błąd, nie czytanie regulaminu, niecierpliwość 😵

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robertd

Jakimś cudem dopiero dzisiaj pisząc coś na forum zauważyłem, że jest a właściwie był konkurs. Echh pech. Faktycznie jakieś 45 min temu. Ale nie mogłem się powstrzymać bo samo przyszło do głowy. Więc już nie dla nagrody, a dla uciechy gawiedzi wysłałem w formularzu i wkleję tu, przed chwilą jeszcze troszkę poprawiłem:

2020/05/30

6:00 dzwonek budzika jak co dzień rano wyrywa ze snu Janusz, przeciera oczy i przypomina sobie, że miesiąc temu zamknięto stocznię Gdyńską z powodu koronawirusa i nie ma po co wstawać. Wycisza budzik i nakrywa się szczelnie kołdrą, zapada w 2gi sen.

8:15 budzi go krzątanie się żony w łazience. Wstaje. Żona mijając go w korytarzu pyta:

• zjesz śniadanie?

• tak chętnie, wezmę szybki prysznic i schodzę na dół - odpowiada.

8:30 Janusz schodzi na dół i zjada z żoną w milczeniu śniadanie. Oglądają wiadomości specjalne. Kolejne ofiary śmiertelne koronwairusa w Polsce, kolejni zakażeni, służba zdrowia jeszcze się trzyma dzięki ostremu reżimowi wprowadzonemu przez rząd od początku epidemii. Reszta świata prawie nie funkcjonuje. Włochy poległy, nie funkcjonuje telewizja i radio. Ostatnie wiadomości przekazywali ludzie za pomocą YouTube i kont społecznościowych, ale od tygodnia nie funkcjonują elektrownie i wszelakie kontakty zamilkły. Obie Ameryki i Kanada to obecnie największe ogniska zakażenia. USA ledwo funkcjonuje. Panuje tam chaos. Ludzie plądrują ostatnie sklepy i hurtownie. Wojsko strzela do ludzi na ulicach. Służba zdrowia praktycznie nie funkcjonuje. 

Europa podobnie, pogrąża się w chaosie. Chiny i ogólnie Azja przeżywają 2gą falę epidemii.

O Afryce i Australii nikt już nie pamięta. W Rosji podobno dochodzi do aktów kanibalizmu.

• może dzisiaj sprawdzisz Tesco na Kcyńskiej?

• dobrze, zaraz się tam wybiorę, może coś tam jeszcze zostało.

9:00 Janusz wychodzi tyłem z domu. Samochodu nie może użyć, bo przecież ulice są zablokowane. Całkowity zakaz przemieszczania się. Przemyka się więc między budynkami tak żeby pozostać niezauważonym. Wojsko na każdym kroku, a wyjść z domu może 1 osoba z danej rodziny i to raz na tydzień.

10:00 Janusz zakrada do marketu Tesco. Z przodu na parkingu stoi prator. Obchodzi sklep od tyłu. Ani żywego ducha.

• dziwne, pomyślał, łańcuch na drzwiach zerwany, wchodzę.

Ciemno, ostrożnie przemieszcza się ledwo rozpoznając kształty regałów dzięki szczątkom dostającego się z zewnątrz światła dziennego. Dopiero teraz wyciągnął i zapalił latarkę.

• jest, są, wiedziałem, że coś jeszcze musiało zostać.

Zaczął szybko pakować pożywienie, wtem poczuł chłód metalu na karku i usłyszał szczęk odbezpieczenia broni.

• szlag by to, pomyślał - zerwany łańcuch na drzwiach.

Zamarł.

• odłóż to żarcie na podłogę i się odsuń.

• nie ma mowy, nie oddam ci tego.

Poczuł mocniejszy nacisk lufy na karku.

• nie zmuszaj mnie.

Odłożył pomału plecak na podłogę. Prostując się sięgnął do wewnętrznej kieszeni kurtki jeansowej i namacał znajomy kształt.

• odwróć się, wycharczał napastnik, tylko powolutku.

Janusz powoli wykonał polecenie.

• unieś ręce do góry.

Janusz pomału wzniósł ręce.

Zakapturzony typ zbliżył się i zaczął obszukiwać go.

• nie tym razem, dzisiaj nie wrócę z pustymi rękami, pomyślał

I z całym impetem spadającej uniesionej ręki, uderzył w głowę napastnika, twardym, prostokątnym przedmiotem, który wyjął chwilę wcześniej z kieszeni.

Napastnik padł na glebę jak kłoda.

Janusz podrzucił w ręku solidny, stary powerbank 2100mAh, który zawsze zabierał ze sobą wychodząc z domu i który to wielokrotnie uratował mu dupsko zapewniając dodatkową energię. Tym razem energię uderzenia.

KONIEC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 24.03.2020 o 12:18, spec-naz1 napisał:

@tomi1975 Termin podany jest w regulaminie:)

Pewnie TYM postem narażę się na brak ewentualnej nagrody, ale za stary jestem, żeby milczeć ;) Czy wysyłanie mnie do Regulaminu, a samemu się nie stosowanie się do niego jest fair? Wyszło delikatnie pisząc MEGA słabo z tym konkursem! Organizatorom zabrakło.......PRĄDU 👈

Edytowane przez tomi1975

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@tomi1975 Z tym już nie do mnie, sam go przeczytałem z ciekawości a sami moderatorzy nie mają nic wspólnego z tym konkursem:)

Faktem jest to, że termin przez organizatora najwyraźniej nie został dotrzymany, chyba że mają jakieś inne "normy" czasowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robertd

hej,

opublikujcie, może będą jakieś jajcarskie, zrobimy ranking forumowiczów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi