Skocz do zawartości
oczko2772

Watch GT - powiadomienia na IOS raz się pojawiają, a raz nie.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie,

Niedawno zakupiłem Watch GT, który jest sparowany z iPhone 7 i mam pewne problemy z powiadomieniami, a mianowicie działają jak chcą. Czasami wszystko jest ok i na zegarku pojawiają się maile, smsy, messenger itp, a czasami po prostu się urywa i nie dostaje np. przez godzinę nic i nagle się naprawia. Czasem jest tak że to w ciągu kilku minut się zmienia - pojawią się 3 z 5 smsów. Czy ktoś wie co może być powodem? Sprawdzałem i zegarek jak jest połączony i zsynchronizowany to nie przychodzą te powiadomienia. Co ważne, połączenia telefoniczne zawsze się pokazują i z nimi nie ma problemów.

Zegarek jak i telefon są zaktualizowane, robiłem też reset zegarka i ustawień sieciowych w tel, ale nic nie zmieniło. 

Ktoś z Was może miał podobny problem lub ma jakieś sugestie na naprawę?

Edytowane przez spec-naz1
    Korekta nazwy tematu. Tytuł musi w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem informację od supportu Huawei, że:

"problem wynika z polityki zarządzania pamięcią telefonów z systemem iOS. Aplikacje, które nie były używane przez dłuższy czas, zostaną automatycznie usunięte z działania w tle, aby telefon działał płynnie i aby zmniejszyć zużycie energii.

Zaleca się częstsze otwieranie aplikacji Huawei Health, aby uniknąć tego problemu. Jest to kwestia oprogramowania telefonu a nie aplikacji  Health."

Niby brzmi logicznie i próbuję się skontaktować z supportem Apple'a, ale trochę mnie dziwi żeby telefon zamykał w tle apliakcje, szczególnie że apkę Zdrowie otwieram mniej więcej kilka razy dziennie to raczej iOS by musiał zamykać po dwóch godzinach nieużywania...

Jak uda mi się coś ustalić to dam znać, w razie jeśli ktoś miałby inny pomysł na rozwiązanie to dawajcie znać! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi