Skocz do zawartości
DimitriSVD95

zamknięty Huawei y5 2019 Problem z połączeniami i smsami.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z połączeniami, chodzi dokładnie o to że w pewnym momencie nie idzie zadzwonić ani odebrać telefonu (jak chce zadzwonić mam tylko wybieranie numeru bez sygnału a jak ktoś do mnie dzwoni to nic nie widać że dzwoni) w tym przypadku nie idzie inaczej niż przez reset telefonu który fakt nie jest problemem gdyby nie to że z tego telefonu korzysta ojciec który nie jest zbyt ogarnięty z tego typu problemami. Druga rzecz to czy idzie zmienić kolejność pisania smsa w sensie że zamiast wpierw wybrać do kogo chcę napisać to piszę najpierw treść wiadomości a potem do kogo chcę to wysłać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861

Może jakiś problem z siecią?

Co do drugiego pytania to musisz zienic apliakcje SMS. Ta wbudowana nie umozliwia tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mat3j861  Właśnie nie wiem gdzie problem bo wszyscy u mnie prawie to Tmobile i na innych telefonach nigdy nic się nie stało tylko na tym jednym huaweiu a co do apki masz coś polecić bo ja już szukałem i nic co nie zawiera multum reklam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@DimitriSVD95

Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat

Ponadto, jeden temat może być poświęcony jednemu problemowi. Na potrzeby drugiej usterki, proszę utworzyć inny wątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

W związku z brakiem reakcji na upomnienie, temat przenoszę do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x