Skocz do zawartości
basia86222

Jak włączyć ten smartwatch? Zdjęcie smartwatcha w załączniku.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej. Po rozładowaniu zegarek przez jakiś czas nie był ładowany ani nie włączało się go. Teraz po naładowaniu nie mogę go włączyć. Macie jakiś sposób na to??? 8c7c9a2316f393caba39d6c74b45b3e6.jpgScreenshot_20200320-093911_Allegro.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@basia86222 Daje w ogóle jakieś oznaki życia po podłączeniu do ładowarki? Może bateria sięgnęła już poniżej krytycznego poziomu naładowania i nie może się podnieść. Spróbuj ładować go przez dłuższy czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @basia86222 Daje w ogóle jakieś oznaki życia po podłączeniu do ładowarki? Może bateria sięgnęła już poniżej krytycznego poziomu naładowania i nie może się podnieść. Spróbuj ładować go przez dłuższy czas.
    Już podłączyłam. Także udało się go włączyć. Telefon znajduje po bluetooth zegarek w8 , wszystkie powiadomienia zatwierdzone, uprawnienia its i nie ma dalej na zegarku jak np SMS przyjdzie czy Messenger. Czytałam że powinno się odparować z poprzednim telefonem. I właśnie nie wiem cZy tu jest problem. Ponieważ nie odparowalam. Do ustawień fabrycznych telefon ustawiłam. Wszystko wylądowałam. Da radę jakoś odparować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos
    3 minuty temu, basia86222 napisał:

Da radę jakoś odparować?

jeśli zrobiłaś przywrócenie ustawień fabrycznych, to powinien zgubić poprzednie połączenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@basia86222 Co do powiadomień: czy do obsługi zegarka używasz jakiejś aplikacji? Jeśli tak to musisz nadać jej uprawnienia do czytania powiadomień. Z tego co piszesz wynika, że tak zrobiłaś, ale zawsze warto zapytać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @basia86222 Co do powiadomień: czy do obsługi zegarka używasz jakiejś aplikacji? Jeśli tak to musisz nadać jej uprawnienia do czytania powiadomień. Z tego co piszesz wynika, że tak zrobiłaś, ale zawsze warto zapytać  
    Tak starałam się włączyć wszelkie uprawnienia, może czegoś jeszcze nie zrobiłam . Ale to Xiaomi mi9 t pro. Także tam dużo tego wszystkiego jest tych ustawień. Trzeba każde powiadomienie z aplikacji mieć włączone inaczej nie przyjdą powiadomienia. Czy trzeba jednak odparować opaskę z poprzedniego telefonu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@basia86222 Aplikacja powinna zapytać czy dać jej dostęp do powiadomień i wtedy powinna przekierować do systemowych ustawień (nie tylko zamknąć okienko jak w przypadku uprawnień). Jeśli nie kojarzysz, że wykonywałaś taki krok to poszukaj w ustawieniach "Dostęp do powiadomień" i sprawdź, czy ta apka jest zaznaczona. Jeśli tak, to po stronie telefonu wszystko jest ok.

Czy trzeba odparować? Raczej nie, ale pogrzeb w ustawieniach tej opaski - może tam coś znajdziesz i będziesz mogła przestawić na nowe urządzenie. Ciężko doradzić coś więcej bo podejrzewam, że jesteś jedyną osobą forum z tą opaską. :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mushasi
    Godzinę temu, basia86222 napisał:

I właśnie nie wiem czy tu jest problem. Ponieważ nie odparowałam. Do ustawień fabrycznych telefon ustawiłam. Wszystko wylądowałam. Da radę jakoś odparować?

Jeśli ustawienia fabryczne są dla telefonu to dla zegarka nic nie zmienia ustaw fabryczne dla zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli ustawienia fabryczne są dla telefonu to dla zegarka nic nie zmienia ustaw fabryczne dla zegarka.
    No właśnie nie ma nic takiego w ustawieniach w zegarku żeby można było do ustawień fabrycznych. Tylko wyłączyć i włączyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mushasi
    Napisano (edytowane)

Jeżeli dobrze znalazłem zegarek w sieci to powinnaś postępować zgodnie z instrukcją poniżej.

Synchronizacja przez aplikację

Aby przeprowadzić proces synchronizacji zegarka z telefonem w systemie Android/iOS należy pobrać aplikację WearFit 2.0 ze sklepu Play / Appstore. Po zainstalowaniu aplikacji zegarek należy zsynchronizować za pomocą połączenia Bluetooth.

Edytowane przez Mushasi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi