Skocz do zawartości
nevi

Gdzie wezmę najlepszy abonament lub na karte?

Rekomendowane odpowiedzi

nevi

Hejka. Chce przejść do T-mobile lub Orange. Jakie oferty będą najlepsze, ktoś może polecić? Bardziej odpowiada mi abonament. Innymi ofertami też nie pogardze. Napewno zależy mi na dużej ilości Internetu. Dzwonię i pisze sporadycznie, wtedy, kiedy trzeba.

Na marginesie, czym się różni mix od na karte?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@nevi zorientowałeś się najpierw jaka sieć ma najlepszy zasięg w miejscu Twego zamieszkania ? Żeby później nie było płaczu, zgrzytania zębów i pomstowania, że musisz np. wychodzić na dwór aby złapać zasięg. Jak się zwiążesz abonamentem na 2 lata, to nie będzie ,,zmiłuj się ''.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

no wlasnie ;)

ja przez slaby zasieg Orange (abo) uzywam tez abo Redbull Mobile ;) ,mam dosc skakania po oknach w Orange ...

dodana zawartość

wiec jak podpisujesz umowe terminowa sprawdz zasieg ;)

a z Orange najlepszy Orange Flex ;)

dodana zawartość

mix podpisujesz umowe na doladowania lub na co miesieczna fakture czasem ...

mix jest gorszy od karty i abonamentu to oferta  na wymarciu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze trzeba sprawdzić najpierw zasięg tych sieci w lokalizacjach, w których bywasz żeby nie było, że nie można później korzystać z usług.

Po drugie do czego używasz tego internetu? Youtube? Netflix? Czy dysk google i inne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nevi
    @nevi zorientowałeś się najpierw jaka sieć ma najlepszy zasięg w miejscu Twego zamieszkania ? Żeby później nie było płaczu, zgrzytania zębów i pomstowania, że musisz np. wychodzić na dwór aby złapać zasięg. Jak się zwiążesz abonamentem na 2 lata, to nie będzie ,,zmiłuj się ''.
    Tak, testowałem. Mieszkam na Lubelszczyźnie.

Play - najgorszy zasięg jaki mogę mieć, zero, totalne nic. Może dramatyzuje na temat tej sieci ale dwa lata abonamentu i nich to była porażka.
    Plush - w mieście ok, u mnie na wsi jako tako. Nie przekonał mnie.
    nju mobile - miałem jakiś czas, było znośnie i przeważnie miałem zasięg
    Orange - mam wrażenie, że zasięg był lepszy niż w nju a i tak najgorzej się nie używało.
    t-mobile - chyba najlepiej mi się korzystało z powodu najlepszego zasięgu, jakieś ścinki były ale chyba było najbardziej komfortowo.

Na sprawdzenie aktualnie mam T-mobile, 15gb neta za 30zl to spoko.
    To jaką ofertę w takim razie polecicie z T-mobile?

dodana zawartość

Po pierwsze trzeba sprawdzić najpierw zasięg tych sieci w lokalizacjach, w których bywasz żeby nie było, że nie można później korzystać z usług.
    Po drugie do czego używasz tego internetu? Youtube? Netflix? Czy dysk google i inne?

Bardzo dużo, wszystko to co wymieniłeś. 15gb mi mniej więcej starcza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z T-Mobile no to masz do wyboru:

49 zł miesięcznie w tym 15 GB internetu bez limitu połączenia, SMS i MMS, możliwość wykupienia supernet video za 15 zł w jakości HD

25 zł oferta na kartę 20 GB obecnie za bonus w doładowaniu z lejkiem 15 Mb/s supernet video w cenie w jakości DVD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nevi
    Z T-Mobile no to masz do wyboru:
    49 zł miesięcznie w tym 15 GB internetu bez limitu połączenia, SMS i MMS, możliwość wykupienia supernet video za 15 zł w jakości HD
    25 zł oferta na kartę 20 GB obecnie za bonus w doładowaniu z lejkiem 15 Mb/s supernet video w cenie w jakości DVD.
    Super, mniej więcej takiej odpowiedzi oczekiwałem. Czyli od abonamentu odejdę.

Jeszcze takie pytanie, lepiej ten mix czy zwykle "na karte"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861
    Napisano (edytowane)

Zwykłe na kartę jest lepsze od mixu, bo mix to można powiedzieć to samo co abonament. Jeżeli aktualnie masz

57 minut temu, nevi napisał:

Na sprawdzenie aktualnie mam T-mobile, 15gb neta za 30zl to spoko.

To proponowany tu abonament cie nie interesuje. Zostawił bym to co masz lub przyjrzał się ofercie na kartę która proponuje kolega. 

25 minut temu, piotrzet23 napisał:

Karta jest na dzień dzisiejszy lepszym rozwiązaniem (chyba ze masz usługi łączone) 

Edytowane przez mat3j861

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nevi

Więc raczej padnie T-mobile na karte. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    homarkrab

Super net video nie jest w jakości dvd a 480. Używałem dwa lata t na kartę supernet video. default_smile.png.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi