Skocz do zawartości
max89x

zamknięty Problem z resetowaniem opcji programistycznych i nawigacja google maps

Rekomendowane odpowiedzi

max89x
    Napisano (edytowane)

Witam. 

Telefon mam świeży - Włączyłem opcję programistyczne w android 9 pie by włączyć debugowanie usb i pozorowanie lokalizacji (ustawiłem apkę Fake GPS) ale teraz nie mogę ich zresetować. Wchodzę w ustawienia, informacje o aplikacji, czyszczę pamięć i klikam ponownie kilkukrotnie w numer kompilacji by sprawdzić czy ustawienia w opcjach programistycznych się zresetowały a tam ku mojemu zdziwieniu wszystko jak przed czyszczeniem pamięci ustawień.. Pomoże ktoś ??

ps.

Nie wiem czy ma to związek powyższym problemem ale nie działa też mi prawidłowo nawigacja google maps. To znaczy dobrze wyznacza moje aktualne położenie, dobrze wyznacza trasę z punktu A do B itd. Ale problem jest gdy klikam "prowadź" - wówczas strzałka stoi w miejscu czy to offline czy to online gdy się poruszam samochodem.

Edytowane przez max89x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PRO86
    Napisano (edytowane)
    49 minut temu, max89x napisał:

Witam. 

Telefon mam świeży - Włączyłem opcję programistyczne w android 9 pie by włączyć debugowanie usb i pozorowanie lokalizacji (ustawiłem apkę Fake GPS) ale teraz nie mogę ich zresetować. Wchodzę w ustawienia, informacje o aplikacji, czyszczę pamięć i klikam ponownie kilkukrotnie w numer kompilacji by sprawdzić czy ustawienia w opcjach programistycznych się zresetowały a tam ku mojemu zdziwieniu wszystko jak przed czyszczeniem pamięci ustawień.. Pomoże ktoś ??

ps.

Nie wiem czy ma to związek powyższym problemem ale nie działa też mi prawidłowo nawigacja google maps. To znaczy dobrze wyznacza moje aktualne położenie, dobrze wyznacza trasę z punktu A do B itd. Ale problem jest gdy klikam "prowadź" - wówczas strzałka stoi w miejscu czy to offline czy to online gdy się poruszam samochodem.

Gdy wchodzisz w Opcję Programistyczne to na samej górze listy powinieneś mieć taki suwak i tam przesunąć, zresetować no i wyłączyć.. Co do nawigacji Google Maps to nie mam pojęcia dlaczego tak się u ciebie dzieję. Może właśnie przez tą apkę do pozorowania lokalizacji ??

Edytowane przez PRO86
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    max89x

Dzieki ale jestem slepy  ! 😉

A pomoze ktos z tą nawigacją Google ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PRO86
    Napisano (edytowane)
    2 godziny temu, max89x napisał:

Dzieki ale jestem slepy  ! 😉

A pomoze ktos z tą nawigacją Google ?

Zresetuj Ustawienia Programistyczne, wyczyść pamięć aplikacji Mapy i skonfiguruj wszystko od nowa.

Edytowane przez PRO86
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

@max89x

Możesz podać model telefonu? W złym dziale żeś dał :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

Autor nie zareagował. Kosz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x