Skocz do zawartości
Camulos

Asus ROG Phone II - jakie etui/cover polecasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Camulos

Na zakup jakiego etui zdecydowałeś/aś się do Asus ROG Phone II? Jaki najbardziej odpowiada Waszym oczekiwaniom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoby, które kupią wersje Tencent (chińską) smartfona, dostają w zestawie oryginalne, sztywne (plastikowe), bezbarwne etui. Pomyślcie natychmiast o zmianie, jest to gó**o, po założeniu bardzo ciężko zdjąć, łapie rysy (bardziej niż muchy na lep), przy upadku, bardziej zaszkodzi, jak pomoże, gdy smartfon upadnie rogiem.

Zdecydowanie polecam  etui sylikonowe firmy Imak. Koszt 18zł + wysyłka. Jeżeli będziecie brali więcej od tego samego sprzedawcy, to nie płaćcie, tylko piszcie do niego o jeden koszt wysyłki

https://www.aliexpress.com/item/4000156765949.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6ce64c4dZm4zIc

Świetne etui, ze wzmocnionymi rogami smartfona, nie dodaje smartfonowi wizualnej ociężałości, jak niektóre pokrowce typu "Armor"

Jest jeszcze etui slim,  tej firmy.

https://www.aliexpress.com/item/4000084794427.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6ce64c4dZm4zIc

Ale nie polecam, jest za cienkie i źle spakowane, przychodzi zdeformowane. Nawet gdyby przyszło prościutkie, to po nałożeniu na telefon, odstaje w miejscach dotykowych przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam wersji slim przezroczystego i czarnego. Przyszło w pudełku iMaka proste nie pozginane. Jestem bardzo zadowolony . Zastanawiam się jak by mi się nosilo to wzmocnione z iMaka . Kupię jak obecne wykoncze a może to trwać długo. Tak czy siak imak to optymalny wybór

Wysłane z mojego ASUS_I001DE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi