Skocz do zawartości
derduch746

Jaka przejściówka: ładowanie i słuchawki jack?

Rekomendowane odpowiedzi

Testuje już druga przejściówkę pod USB C ale za każdym razem telefon twierdzi, że urządzenie jest nieobsługiwane.
    Macie może jakiś pomysł jak to obejść?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    0kti

https://allegro.pl/oferta/baseus-adapter-przejsciowka-usb-c-do-mini-jack-8586602979?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Ja kupiłem tą i działa z s20+5g

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, 0kti napisał:

Prawdę mówiąc chodziło mi o taki adapter, gdzie mogę słuchac i ładowac jednocześnie. A taki Baseusa nie działał. Tzn ładowanie szło, dźwięk nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    0kti

Sorki nie doczytałem.
    Jeśli Samsung oryginalnie coś takiego sprzedaje lepiej dopłacić niż tracić 2 razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również kupiłem adapter baseusa taki fajny pod telefon a z boków wejścia na sluchawki i ładowarkę, nie przeszkadza w trzymaniu i telefon twierdzi, że nieznane urządzenie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samsunga nie widziałem czegoś takiego. Na razie kupiłem przystawkę BT do słuchawek: Normalne słuchawki podłączam jack do tego, to draństwo łączy się BT z telefonem i jest OK. Ale to kolejna rzecz do ładowania 😞  
    Popaczam na XDA, jak coś znajdę, to się podzielę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

A dlaczego nie słuchawki bluetooth? Pytam z czystej ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, iMoCks napisał:

A dlaczego nie słuchawki bluetooth? Pytam z czystej ciekawości.

Mam Bang&Olufsen H8i. Są perfekcyjne do domu, czy do samolotu, do słuchania np. w łóżku się nie nadają. A wszystkie dobre mniejsze są niestety dokanałowe, co mnie wkurza, nie lubię.
    Dlatego do telefonu "do latania" używam zwykłych kablowych Sennheiser. Do tego nie musze pamiętać o ładowaniu. Przyzwyczajenie i wygoda.
    Niby pokazała się Bang & Olufsen Beoplay E8 3 generacja... Może kupię w wysłykowym i odeśle jak się okażą wkurzające.
    A na razie to mnie wkurza, że Samsung decyduje za mnie co mam robić... Wrrr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

@derduch746 niestety decydują i będą decydowali. 
    Wychodzą z założenia, że jak komuś coś nie pasuje, to niech kupi co innego. 
    Ja się już przyzwyczaiłem do braku złącza słuchawek, nie korzystam z przewodowych słuchawek. Staram się zmniejszyć ilość kabli wokół mnie do minimum. 
    Nie jestem jakimś audiofilem i wystarczają mi Bose QC35 II a do szybkiego zagrania w jakąś grę, lub do rozmów mam AirPods 1 Gen, no i czekam na Buds+ tylko u mnie wysyłka jest do 45 dni od momentu zgłoszenia. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    15 minut temu, iMoCks napisał:

@derduch746 niestety decydują i będą decydowali. 
    Wychodzą z założenia, że jak komuś coś nie pasuje, to niech kupi co innego. 
    Ja się już przyzwyczaiłem do braku złącza słuchawek, nie korzystam z przewodowych słuchawek. Staram się zmniejszyć ilość kabli wokół mnie do minimum. 
    Nie jestem jakimś audiofilem i wystarczają mi Bose QC35 II a do szybkiego zagrania w jakąś grę, lub do rozmów mam AirPods 1 Gen, no i czekam na Buds+ tylko u mnie wysyłka jest do 45 dni od momentu zgłoszenia. 

Wpadła mi reklama Bose SoundSport Free. Cena jest do przyjęcia, a mocowanie nie wchodzace w ucho. Może spróbuje. Dzięki za podpowiedź. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi