Skocz do zawartości
Pixi7

HuaweiWatch GT2e - pierwsze informacje po premierze, oczekiwania.

Rekomendowane odpowiedzi

Micros

https://shop.huawei.com/pl/promo-watch-gt2e.html?utm_source=webpower&utm_medium=email&utm_content=kv_Watch+GT2+e&utm_campaign=new+releases&utm_keyword=Watch+GT2+e

Wystartowała sprzedaż GT 2e. Zobaczcie, jakie nowe opcje się pojawią: 85 niestardardowych trybów treningu, SpO2 Max, nowe tarcze i zdalne wyzwalanie migawki. Wszystkie zmiany mają wejść po aktualizacjach kwiecień - maj 2020. Ciekawe czy zaktualizują też GT2, skoro hardware jest ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pixi7

A to wiadomo coś na temat terminów aktualizacji GT2/Magic Watch 2? Co do GT 2e to ciekawa sprawa, bo jest tańszy zarówno od Watch GT2 jak i Magic Watch 2, a niby oferuje to samo plus więcej o kilka funkcji. Zazwyczaj dopisek "e" w nazwie urządzeń Huawei oznaczał słabsze edycje, prawda? Bo już trochę się pogubiłem.

Hm... Tak szukam i szukam. To specyfikacja identyczna do Watch GT2/Magic Watch 2 poza jednym. Czyżby model GT 2e był pozbawiony mikrofonu i głośnika? A może coś jeszcze innego?

No ten zestaw w przedsprzedaży to nieźle wypada. Ja tydzień temu stałem się posiadaczem Magic Watch 2, więc już nie potrzebuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszak

Właśnie pytałem, bo zależy mi na sterowaniu apką w telefonie, a przymierzałem się do zakupu 2e, który pewnie będzie miał te same opcje.

W zasadzie to już zamówiłem, 100zł 200zł tańszy od gt2 i prezenty w przedsprzedaży mnie przekonały ;)

A brak głośnika i mikrofonu mi nie będzie przeszkadzał.

Reszta jest chyba taka sama jak w gt2, zobaczymy. Najwyżej 2 tygodnie na zwrot zawsze są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi