Skocz do zawartości
Eazy21

HONOR MagicWatch 2 - Dyskusja ogólna, pytania do użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Eazy21

Witam serdecznie. Czy jest ktoś w stanie mi napisać, czy na Honor watch Magic 2 zapisują się powiadomienia (SMS, massenger) w pamięci zegarka? Miałem okazję pobawić się nim i się okazało, że niestety zapisuje tyko częsc treści przychodzących wiadomości, po kilkunastu sekundach usuwa je, nie zapisuje w pamięci i nie wyświetla emotikonek. Jestem stanie ktoś z użytkowników tych smartwatchy zweryfikować to? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@Eazy21W Honor Watch Magic 2 faktycznie CZĘŚĆ wiadomości jest w pamięci do podglądu ale kasują się po jakimś czasie. Po pierwsze to nie jest zegarek to takich rzeczy a jest opaska sportową. Chcesz mieć wszystko to kup coś na Wear OS ale tam bateria trzyma  Max 3dni. Np. TicWatch Pro lub Fonssil Gen 5. 

Edytowane przez misiuu21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eazy21

Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie. Wchodząc na stronę Huawei, jest napisane co do Huawei watch gt 2, że zegarek przetrzymuje w pamięci do 10 wiadomości. Czy w takim razie Honora okroili z tej funkcji? Pytam posiadaczy Huawei watch gt 2. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Honor Watch Magic 2 z tego co teraz  widzę także ma w pamięci 10 wiadomości. ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

Panowie
    jak wrażenia z użytkowania tego smartwatcha,
    warty tych pieniędzy, jak się sprawuje w codziennym użytkowaniu?
    przy podstawowych funkcjach zegarka i powiadomień wytrzymuje te 14 dni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Camulosja jestem zadowolony. Kupiłem na oleole za 699zł. Zegarek wytrzymuje na samych powiadomieniach 12 dni a dodatkowo z ciągłym mierzeniem pulsu i stresu około 7 dni. Dla mnie rewelacyjna. Mierzenie sportu także bez zastrzeżeń. GPS także łapie szybko od 10 - 30 sekund. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pixi7

Testuję z włączoną tarczą na stałe. 2 dni i mam 77%, a kilka rozmów prowadziłem na nim. Ciekawa sprawa, bo jak macie aktywną tarczę po wygaszeniu, to tąpnięciem da się wybudzić. Szczerze przyznam, że teraz coraz częściej zapominam o telefonie, bo najważniejsze powiadomienia mam zawsze na zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od wczoraj bawię się tym zegarkiem. Pierwsze wrażenia OK (ale najbardziej czekam na test funkcji do pływania, i na razie pewnie sobie poczekam ;) Mam problem z powiadomieniami. Przychodzą tylko SMS, z Messengera nie mam, innych jeszcze nie sprawdzałam, np. Whatsappa... I te SMS w momencie, gdy odczytam w telefonie, znikają z pamięci Magica. Co mam zrobić z tym Messengerem? Poprzednio używałam opaski Xiaomi Mi Band 4 i tam wszystko przychodziło i zostawało - też tak bym tutaj chciała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@Joa Bo Jupowiadomienia z których aplikacji chcesz otrzymywać ustawiasz w aplikacji Zdrowie. URZĄDZENIA - HONOR WATCH MAGIC 2 - POWIADOMIENIA. Możesz także wyłączyć optymalizację baterii (oszczędzanie baterii) dla aplikacji Zdrowie. U mnie nie ma problemu z powiadomieniami. 

Edytowane przez misiuu21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pixi7

50% teraz. Moim zdaniem niezły wynik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi