Skocz do zawartości
Eazy21

HONOR MagicWatch 2 - Dyskusja ogólna, pytania do użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Koro

Czy po ostatnich aktualizacjach nikt nie zauważył problemów z GSP? U mnie zegarek zaczął rysować bardzo dziwne, niepoprawne trasy, przy biegu 5km (taka sama trasa) wynik różni się o ok 400 m i wygląda na całkiem losowy, przy spacerze 15 min gps w ogóle nie zdołał złapać fixa...

Takie rzeczy nie działy się kompletnie na początku użytkowania.

I czy ktoś coś słyszał o akutalizacji aplikacji na ios? Obecna wersja woła o pomstę do nieba, nie wiem jak mają czelność wypuszczać coś takiego.

Generalnie im dalej w las, tym gorsze wrażenia z używania tego zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lux4

Czy w menu można wyłączyć BT? (dodam, że w opasce Huawei nie mam takiej opcji)

Drugie pytanie, czym różni się technicznie od Huawei Watch GT2 skoro 200 zł tańszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pixi7

100 zł tańszy, bo Huawei Watch GT2 46mm kosztuje w normalnej 899, a Honor Magic Watch 2 46mm 799 zł. Różnica jest w wyglądzie, a oprogramowanie to 1:1 z jakimiś drobnymi zmianami w numeracji.

Odnośnie BT, nie da się wyłączyć, przynajmniej ja z taką opcją się nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie takie jak w temacie.. Przy premierze są informacje ze posiada nfc a teraz w zadnym sklepie nie ma takich informacji.. Czy posiada to nfc i jest wyłączone oprogramowaniem dopóki nie uruchomi Huawei usługi swojej która umożliwia płacenie w Polsce czy porostu nie ma a jeśli chodzi o premierę to chińska wersja tylko ma wiem ze w watch gt 2 jest odblokowane   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nasz region NFC jest "wyłączone". Czyli nie możemy w żaden sposób zegarkiem płacić itp. Może kiedyś jak Huawei uruchomi swoją płatność w Europie? Nfc jest cały czas aktywne bo wystarczy telefon z włączonym nfc przyłożyć do zegarka a usłyszy się dźwięk wykrycia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pixi7

Mnie osobiście boli w oprogramowaniu fakt, że nie ma skrótu do latarki (zawsze trzeba się przekopywać przez listę funkcji, a mogli jak w telefonach, że z górnej belki) oraz brak możliwości wyłączenia poszczególnych ekranów głównych, bo np. jak wyłączę funkcję pogody, to po co mi ten ekran?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy występują jakieś problemy z powiadomieniami? Czytam komentarze takie jak: "Okazuje się, że funkcje wiadomości to porażka. Otóż nie wyświetla całej treści wiadomości, emotikonek. I po gdzieś minucie usuwa cała wiadomość..." Czy problem nadal występuję? Powiadomienia usuwają się po wyjściu z nich?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, Tomy5720 napisał:

Witam, czy występują jakieś problemy z powiadomieniami? Czytam komentarze takie jak: "Okazuje się, że funkcje wiadomości to porażka. Otóż nie wyświetla całej treści wiadomości, emotikonek. I po gdzieś minucie usuwa cała wiadomość..." Czy problem nadal występuję? Powiadomienia usuwają się po wyjściu z nich?

Wszystkie powiadomienia przychodzą. Chodzi użytkownikom zegarków Huawei oto, że powiadomienia pojawiają się w nie pełnej treści. Należy na wiadomość wejść by od czytać w całości. Jeśli ma bardzo długi tekst. Wiadomości nie usuwają się tylko znikają po odczycie. Znajdziesz je skrzynce z wiadomościami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, misiuu21 napisał:

Wszystkie powiadomienia przychodzą. Chodzi użytkownikom zegarków Huawei oto, że powiadomienia pojawiają się w nie pełnej treści. Należy na wiadomość wejść by od czytać w całości. Jeśli ma bardzo długi tekst. Wiadomości nie usuwają się tylko znikają po odczycie. Znajdziesz je skrzynce z wiadomościami. 

Dziękuję, rozumiem. Ostatnie pytanie - czy jak odczytam powiadomienie to juz bezpowrotnie się usunie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    27 minut temu, Tomy5720 napisał:

Dziękuję, rozumiem. Ostatnie pytanie - czy jak odczytam powiadomienie to juz bezpowrotnie się usunie? 

Odczytujesz powiadomienie i ono jest jeszcze do odczytu w pamięci zegarka. Max wiadomości w pamięci to 10. Przy odczycie jak przesuniesz palcem z lewej do prawej to usuniesz wiadomość z zegarka na zawsze. Także można wyczyści pamięć wszystkich wiadomości jedyny przyciskiem na końcu listy. Jeżeli chcesz bardziej rozbudowanego zegarka to szukaj czegoś z Wear OS np: Fonssil Gen 5 lub TicWatch Pro... 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi