Skocz do zawartości
Gwozdek

tutorial Instalacja Usług Google Play na nowych urządzeniach Huawei

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Na co dzień nie używam, ale specjalnie dla Ciebie spróbuję jeszcze raz zainstalować. Dam znać, co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem na innych stronach gdzieś w necie, że te sposoby są już blokowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli to co google blokuję? A tym co się udało już zainstalować poprzednimi metodami co już obecnie niby nie działają, To działa dalej? czy telefon też ma problemy z GMS?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Na tą chwilę istnieje jakaś metoda na wrzucenie sklepu do p40 pro? Wszystko co działało już umarło czy jest jeszcze cokolwiek co mi mogłoby pomóc? 

Próbowałem partnera (nie działa), sposobu od Włocha. Ciągle niestety wywala błąd certyfikatu i nie da się go usunąć. Nawet dodając id frameworka na stronie rejestracji custom Romów googla. Wszystko jest już martwe czy może komuś się udało i ma jakiś działający na tą chwilę sposób? Brak Gmaila, działających zdjęć googli i sklepu jest tragicznie brakującym elementem. Nie wiem czy zwrócić p40 i wziąć coś innego czy jednak poczekać w nadziei że coś się uda zrobić. Szkoda rozstawać się z huawei którego mam już kolejne lata (potrzebnio p20) bo jestem mega zadowolony z tej marki prócz mankamentu z nowym modelem. Poradzi mi ktoś co robić albo powie konkretnie że nie ma możliwości? 

Dziękuję koledzy

Edytowane przez mILQFXP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    Napisano (edytowane)

@Artur181990 Właśnie zainstalowałem sposobem z pierwszego posta.

Sklep Play działa, ale non stop wywala komunikaty o braku certyfikacji. To powiadomienie można jednak wyłączyć:

Screenshot_20200417_124940_com.huawei.systemmanager.thumb.jpg.b082b3dab9f5d617b4de1cbb994cdb89.jpg

dodana zawartość

Po restarcie komunikaty jednak wracają...

Czyli Usługi ogólnie działają, ale cały czas będzie wywalać informację o braku certyfikacji. ?

Edytowane przez Gwozdek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam pewien problem z wykonaniem punktow 16-17 z poradnika z pierwszej strony nie wiem gdzie mam szukac tych procesów systemowych poprzez co Numer GSF ID niechce mi zniknac.

Jak ktos mogł podpowiedziec jak to ogarnac.Telefon to Huawei P40.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Musisz zaznaczyć wyświetlanie procesów systemowych.

8685479fa4dcbb10745b81eee145bb00.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki kolego za pomoc.

Pozniej dam znac jak to hula na P40.

dodana zawartość

Stoje na punkcie 19 juz dobrze ponad godzine czy to mozliwe ze poprostu na p40 ta metoda nie działa?

Czy przy odpalaniu sklepu ponowienie proby robiby tylko raz czy mozna klikac kilka razy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Szczerze to wątpię, żeby dokładnie na P40 miało nie działać. Poradnik został przygotowany na Mate 30 Pro, ja testowałem na P40 Lite.

Wygrywałem usługi wczoraj, zajęło mi to 50 minut z zegarkiem w ręku. Jak bardzo się przeciąga, to zwykły restart telefonu nie powinien zaszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    agentTM
    Napisano (edytowane)

Od czwartku jestem w posiadaniu P40 pro i pierwsze w kolejności to oczywiście instalacja GMS no i powiem tak, jest to baaaaaardzo nużące, monotonne, powtarzalne i zajmuje sporo czasu aż zaskoczy ale da się to tak wykonać żeby nie pojawiały się te wkurzające powiadomienia... przynajmniej na razie. Telefon był restartowany po wszystkim kilkakrotnie, wszystkie możliwe usługi google i inne apki są zaktualizowane do najnowszych nawet biorę udział w programach beta na wszystkich na jakich jest to możliwe i jak na razie nic nie wyskakuje i działa ok, jest tylko jedno ale niech nikt z was nie myśli że wszystko będzie tak samo działać jak z certyfikatami bo tak nie jest, kilka apek i usług nie działa(np. G Pay, Wiadomości G, Duo) albo nie w pełni(np. Asystent G),

cd...

G Street View(nie pokazuje pozycji gps, co ciekawe Mapy google działają w pełni), nie da się utworzyć/przywrócić backup-u ustawień w chmurze google jak również apki bliźniaczej WhatsApp - pluje się o certyfikat i znowu ciekawostka na oryginalnym WhatsApp można utworzyć jak i przywrócić.

Jak ktoś jest zainteresowany którą metodę zastosowałem to dajcie znać bo jest ich w sieci od groma.

a i jeszcze jedno, jest metoda żeby prawidłowo działał Vanced + microG - oczywiście oryginalne YouTube też normalnie działa

Edytowane przez agentTM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi