Skocz do zawartości
Gwozdek

tutorial Instalacja Usług Google Play na nowych urządzeniach Huawei

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Oczywiście, podziel się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    agentTM
    Napisano (edytowane)

Pierwsza z metod z jakiej korzystałem --> How To Install Google Play On The Huawei P40 Pro 2020 [NO NOTIFICATION ERRORS METHOD] It Works! po tych wszystkich męczarniach i powtarzanie w kółko tego samego niby coś zaskoczyło ale po aktualizacji któregoś ze składniku google pojawiły się te durne powiadomienia, druga metoda --> Google Services on Huawei P40 Pro [NO ERRORS] // Succeed where other videos fail okazała się JAK DO TEJ PORY sukcesem i nawet nie trwało to tak długo(udało się za pierwszym razem) jak w pierwszej metodzie ale zaznaczam że przed drugą metodą formatowałem telefon do zera... tak na wszelki wypadek.

Powodzenia?

I jeszcze jedna rzecz działają aplikacje polskich banków np. PeoPay włącznie z płatnościami zbliżeniowymi

akt. nie działa powiadomienie puch, żeby potwierdzić transakcję należy wejść do apki i zalogować się w zwykły sposób i wtedy pojawi się ekran z potwierdzeniem transakcji.

Edytowane przez agentTM
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@agentTM

dodana zawartość

Wszystko ładnie da się zainstalować ale nie mogę sobie poradzić z powiadomieniami. Niby chodzi i działa jak się wyłączy powiadomienia ale tak jak kolega pisał, nie wszystko działa do końca jak powinno

Np chrome ładuje strony 10 razy wolniej niż np opera zainstalowana z appgalery co jest mocno odczuwalne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skovv

Witam, 

Rozumiem że muszę mieć przejściówkę albo pendrive typu c, nie ma innej opcji instalacji gms na nowe modele Huawei? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Możesz próbować przez HiSuite na PC

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    agentTM
    Napisano (edytowane)
    19 godzin temu, mILQFXP napisał:

@agentTM

dodana zawartość

Wszystko ładnie da się zainstalować ale nie mogę sobie poradzić z powiadomieniami. Niby chodzi i działa jak się wyłączy powiadomienia ale tak jak kolega pisał, nie wszystko działa do końca jak powinno

Np chrome ładuje strony 10 razy wolniej niż np opera zainstalowana z appgalery co jest mocno odczuwalne. 

Właśnie druga metoda jest po to aby nie było w ogóle tych powiadomień, jak się wykona ją prawidłowo to niema żadnych powiadomień z brakiem certyfikatu, trzeba dokładnie słuchać tego gościa z nagrania i postępować zgodnie z tym co robi, szczególnie trzeba zwrócić uwagę na CZYSZCZENIE PAMIĘCI składnika --> Google Services Framework nieraz trzeba to powtarzać wiele razy.

co do chroma na co dzień nie używam ale właśnie sprawdzam i działa normalnie - ładują się strony momentalnie

Jeszcze jeden zaobserwowany szczegół, chodzi o powiadomienia push - na obecną chwile po części działają a dotyczy to apek pobranych ze sklepu play a to dlatego że na samym google nie działają, chodzi o to jak ktoś ma weryfikację dwuskładnikową do konto google gdzie można było wybrać potwierdzenie przez push to teraz nie można użyć tej metody inne są dalej aktywne do wyboru.

Edytowane przez agentTM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam gdzie znajdę hasło do przywrócenia kopi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Hasło jest w podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dosłownie przy każdej możliwej metodzie mam problem już na samym początku, gdy trzeba instalować pierwsze pliki. Pierwszy w kolejności da się zainstalować, a drugiego, trzeciego i siódmego już nie. Robię wszystko jak na filmikach, nie zamykam fioletowej aplikacji, a za każdym razem kończę w tym punkcie i nie mogę ruszyć dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@Weasel123 Chodzi o P40 Lite E? Nie jestem pewien czy ta metoda jest dla Androida 9. Na każdym Huaweiu z Androidem 10 powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi